Austin

  • Ksywa: Austin
  • Imię: Krzysiek
  • Wiek: 30
  • Mundur: CADPAT, MULTICAM, WZ93, DPM, Obecnie “Krzak”
  • Ekipa: Wolny strzelec wśród kolegów.
  • Repliki: MP5K, AUG A1, M249 MKI, L115A3, Barrett M95, Barrett M82A1, USP .45, Hicapa 5.1 M40A3, AK74, P90

W Airsofcie od 14 Lat (2005) Po dzisiejszej strzelance znany też jako “Double Barrett Man”
Lubię repliki unikalne, które i tak zawsze dopasowuje do własnych potrzeb. w pewnych przypadkach zajmowało to 8 lat… Na AEGach zjadłem zęby, najstarszy jaki posiadam ma 11 Lat: M249 MK1

A no i podobno robię najlepsze repliki wkładów balistycznych SAPI - Nie wiem, tak gadają, w sumie ja tu to tylko sprzątam…

Jako posiadacz trzech kompletów Twoich słynnych replik wkładów mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że to są najlepsze repliki wkładów balistycznych jakie widział polski airsoft. To one są odpowiedzią na pytanie “Herod, dlaczego tak ciężko oddychasz podczas niedzielnych strzelanek” (nie licząc chwil, gdy dymam Wayne’a).

Patrząc na nick zastanawiałem się, czy to ten sam Austin, który trzy lata temu obiecał mi, że odwiedzi szczecińskie strzelanki :slight_smile: Trochę Ci zeszło, ale cieszę się, że dotarłeś. Witamy na najbardziej pojebanym airsoftowym forum w dziejach :smiley:

Byłem!!! Na wiosnę 2018 z króliczkiem i zajączkiem byłem i potem chyba jeszcze miesiąc później kolejny raz na Mostach. Koledzy jakoś nie chcieli dojeżdżać do szczecina a potem jakoś tak się pokomplikowało w życiu, stąd takie braki obecności ale nigdy nie wypadłem z airsoftu :slight_smile:

O. Mój. Boże. Widziałeś tę żenadę z króliczkiem i zajączkiem?

Taaak to moja pierwsza Szczecińska strzelanka od czasu Panzerfaust’a :wink: A przynajmniej ta którą pamiętam.

Nawet nadal mam oryginalne relikwie :smiley:

Czołem :slight_smile:

O, siema Austin :smiley: Nadal w grze ?

Z tego się nie da wyrosnąć :wink:

P90??? A czemu jeszcze tego nie widziałem!! :smiley:

Dawne czasy, taka zielona. Wolałem wpisać to zamiast M134 :wink:

I nigdy nie jest za późno żeby zacząć…