Majkel

pseudo: Majkel
imię: Michał
wiek: 39
Mundur/ekipa - ekipa to ja moi dwaj synowie :wink:
Replika: G36C

Cześć, właśnie zaczynam zabawę w ASG i szukam kompanów do zabawy.
ASG traktuję jako rozrywkę familijną i wraz ze mną bawi dwóch synów - 12 i 14 lat.

Jesteśmy początkujący więc na razie szukam jakiś prostych zabaw a nie tygodniowych manewrów na 200 osób :wink:

Jeżeli przypadkowo na jest na forum inny ojciec z synem/synami ( a może córką ) to bardzo chętnie się umówię na małe strzelanie.

Pozdrawiam Szczecińską społeczność ASG :wink:

siemanko! jak byście szukali kogoś do zabawy poza niedzielnymi strzelankami, to ja się piszę :wink:

Świetnie, bardzo chętnie - jak widzę z opisu to na strzelanki “regulaminowe” nie będę mógł zabrać synów ze względu na wiek - tak więc chętnie bym się umówił na coś mniejszego.

Będąc na miejscu, bierzesz za nich odpowiedzialność i nie ma przeciwwskazań chyba.
Dotychczas tak to się odbywało. Do 15 lat - rodzic na miejscu, do 18 - pisemna zgoda opiekunów, powyżej - bez ograniczeń.
Ktoś z administracji to potwierdzi lub zdementuje napewno, ale nie przyjmowałbym w ciemno, że się nie da.

Ok, dzięki za info - to może w takim razie się uda, bo chłopaki bardzo by chcieli.
Niemniej ja myślę, że na “rozgrzewkę” powinienem z nimi porobić coś we własnym zakresie.

Witam wejdź na dział strzelanki tam jest cały regulamin :wink:

Piona !