Kojot

-Ksywa: Kojot
-Imię: Michał
-Mundur: Desert 3c
-Ekipa: Brak
-Replika: M4
-Zainteresowania: Mechanika samochodowa, trochę mniej piłka nożna i gry komputerowe :smiley:

Cześć! Jestem nowy w świecie Airsoftu, z początku nastawiałem się na rekonstrukcję/stylizację, ale po wyszukaniu wielu informacji stwierdziłem, że jestem za cienki w uszach żeby odwzorować tyle szczegółów, oraz za chudy w portfelu żeby te wszystkie rzeczy kupić :unamused: Także teraz kupuję tylko to co mi się podoba (gust mam średni więc nie wszystko będzie do siebie pasować :laughing: ) Na strzelanki niedługo dotrę, najpierw muszę zrobić kilka pierdół w samochodzie i dokupić parę rzeczy z wyposażenia :wink:

witam :slight_smile: na pewno ci się u nas spodoba :slight_smile:

Ave! :smiley:

Siema

Nie ma na co czekać wpadaj w niedzielę. Byle byś miał replikę kulki i okulary, no i naładowaną baterię.

Siemka Kojot!

Siema :wink:

Fota w pierwszym poście się popsuła, więc czuję się zobowiązany aby to naprawić :smiley: Tym bardziej, że zmieniłem mocno wyposażenie i może być problem z moją identyfikacją :wink: Avatara też zaktualizowałem :wink:

Na strzelankach będzie mnie można spotkać w dwóch konfiguracjach, ale częściej będzie to ta druga, bardziej “Rosyjska” :smiling_imp: