[S] Namiot 2-osobowy szybkorozkładalny

Wszystko inne związane lub nie związane z ASG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

[S] Namiot 2-osobowy szybkorozkładalny

Post autor: Errhile » 24 kwietnia 2021, 9:53

Sprzedam namiot jak w temacie.

Jest to Quechua 2 Seconds 2 zdaje się wersja XL (tzn. ten z powiększonym przedsionkiem - na buty, plecaki i tak dalej), przeznaczony dla 2 osób. Kolor - jasna, limonkowa zieleń.

Stan: w pełni sprawny, dziur nie ma, impregnacja działa. Kilka noclegów zaliczył - ale od paru lat go nie używałem, więc szkoda, żeby leżał.

Absolutnie genialne jest rozkładanie namiotu - odpinasz klamry, zdejmujesz taśmę zabezpieczającą, i właściwie rozkłada się sam. Przy odrobinie wprawy - faktycznie da się to zrobić w reklamowane 2 sekundy, pozostanie jeszcze przymocowanie go szpilkami do podłoża.
Składa się też szybko.

Uczciwie mówiąc, ma jedną wadę wynikającą z konstrukcji: do plecaka się go nie spakuje, musi być noszony jako osobny pakunek.

Oddam za 150zł.

Jak ktoś ładnie poprosi, to przywiozę go na strzelankę do obejrzenia, albo umówimy się na oględziny w mieście.

Gandalf95
Kontakt:

Re: [S] Namiot 2-osobowy szybkorozkładalny

Post autor: Gandalf95 » 01 maja 2021, 18:17

Zainteresowany 😊

Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

Post autor: Errhile » 01 maja 2021, 19:08

W znaczeniu, że mam go jutro na strzelankę wziąć? :P

Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

Post autor: Errhile » 06 maja 2021, 13:53

Gandalf95 pisze:
01 maja 2021, 18:17
Zainteresowany 😊
Ponieważ kolega Gandalf95 się nie odzywa i na próby kontaktu nie reaguje, informuję wszystkich zainteresowanych, że oferta jest nadal aktualna...

Gandalf95
Kontakt:

Post autor: Gandalf95 » 12 maja 2021, 17:10

Kolega Gandalf95 tzn ja😁 nie odzywa się ponieważ ma Sajgon w życiu musi się użerać z golumami...
Napisałem że zainteresowany a nie ze kupię a to jest różnica. Kolejna rzecz jest taka mój drogi kolego że nie wiem jak Twój rozkładany dom wygląda, jakieś fotki coś ten tego?

Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

Post autor: Errhile » 12 maja 2021, 19:51

Dlatego proponowałem, że przyniosę do obejrzenia. Fotki - fotkami, a to nie to samo, co zobaczyć na własne oczy.

Jesteś tu nowy, nie robiłeś ze mną interesów jeszcze, to nie wiesz - zasada jest taka, że towar jest Twój w momencie, w którym ja dostanę forsę. Wcześniej możesz go sobie oglądać aż do zakwitnięcia, i jeśli uznasz, że jednak nie - nie ma sprawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko inne”