BAN miesięczny dla JZP

Awatar użytkownika
JZP
Kontakt:

Re: BAN dla JZP

Post autor: JZP » 27 stycznia 2019, 22:10

Nie masz jakiejś wybitnej repliki na super częściach żeby pisać takie rzeczy. Nie każdy widzi sens w d*ebilnym tuningowaniu replik i nie każdego na to stać. Co do odległości to sam też powinieneś się ogarnąć, bo tekstami że możesz mieć 170m zasięgu to się tylko pogrążasz. Komuś ego chyba wskoczyło za wysoko.
Kim ty jesteś i jakie masz prawa aby kwestionować na jakich częściach mam złożona replikę. Tak dla twojej świadomości napisze jedynie, że są to topowe części z dożywotnią gwarancją. I w przeciwieństwie do niektórych to ja mam świadomość o możliwościach mojej repliki. Pisanie że mógłbym A nie mam raczej mnie nie pogrąża.

A teraz zwracam się do administracji, proszę spojrzeć, mamy tutaj żywy przykład osoby, która jest jedną z tych niepozostajacych ze mna w pozytywnej relacji i ewidentnie jest ona zadowolona z mojego bana.
Dlaczego nikt mnie o niczym nie poinformował wcześniej tylko teraz nagle się dowiaduje że od września wpływały na mnie skargi? Nikt z administracji nigdy podczas strzelanki nie mial do mnie zadnych uwag, z normalnymi graczami również nigdy podczas strzelanki nie miałem większego sporu niż dyskusja. "Dostałeś? Tak! A TY? Nie jestem pewien ale żeby było fair to też schodzę! Ok!" Jeszcze raz proszę mi przedstawić dowody ponieważ ja w dalszym ciągu uważam że są to pomówienia osób, które nie cieszą się na mój widok.
Let The hunt Begin

Awatar użytkownika
waYne
Kontakt:

Post autor: waYne » 27 stycznia 2019, 22:22

Panowie,
Jezeli chodzi o decyzje ze strony administracji jest oja przemyslana i nie ma na celu kogokolwiek pograżać a tym bardziej nie stosuje tzw. "Kolesiostwa". Jak wspomnial piorun na bana naprawde trzeba sobie zapracowac. Jezeli sam zainteresowany sam pisze ze ktos sie nam wyplakal w rekaw po czym sam skarzy na drugiego kolege ze ten jest niby zadowolony z jego bana wiec zapytuje sie kolego na jakiej podstawie to wnioskujesz??
Kolejna sprawa, JZP Otrzymujesz odemnie kolejnego warna za obrazanie innych graczy.
Wyjscia masz dwa:
1. Masz miesiac na przemyslenie swojego ogolnego zachowania,
2. Tam sa drzwi...
To co mowilem Panowie na ostatniej odprawie, koniec cackania sie i grozenia palcem to nie jest przedszkole, nie umiesz sie bawic o dowidzenia.
Decyzja zapadla i zostala przeglosowana 100% zgodnoscia administracji.

Awatar użytkownika
waYne
Kontakt:

Post autor: waYne » 27 stycznia 2019, 22:41

A miesięczny BAN jest właśnie ostrzeżeniem a raczej jego formą

Awatar użytkownika
Konik
Kontakt:

Post autor: Konik » 27 stycznia 2019, 23:15

Proszę o zniesienie bana dla @jzp gdyż nie ma dowodów na to że nie stosowal się dziś do zasad. A takie śmieszne pomówienia może ten ktoś wsadzić sobie w buty z których słoma wystaje. Był czas by to wyjaśnić jak facet. Poszło by kilka kur.w i można byłoby to wyjaśnic na miejscu.
Niech administracja wysłucha wszystkich a nie tylko jednego ziomka.

Awatar użytkownika
Mivak
Kontakt:

Post autor: Mivak » 27 stycznia 2019, 23:29

Po pierwsze to jest dopiero 3 ban na tym forum z tego co pamiętam. Można więc twierdzić ze często się to nie zdarza. Na użytkownika JZP były od dawna zażalenia i to nie chodzi tylko o dzisiejszy dzień.
Ban na miesiąc jest formą ostrzeżenia a decyzja właściwie zapadła na ostatnim spotkaniu administracj a nie dzisiaj.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.) Obrazek http://www.bros.pl/

Awatar użytkownika
JZP
Kontakt:

Post autor: JZP » 27 stycznia 2019, 23:41

Skoro tak to w takim razie dlaczego nie dostałem od razu bana tylko akurat dopiero po dzisiejszej strzelance.??? Droga administracji proszę się nie zasłaniać jakimś wytłumaczeniem "Od września bla bla" skoro tak długo to trwało jak mniemam to mieliście wystarczająco dużo czasu aby mnie ostrzec.
Let The hunt Begin

Awatar użytkownika
Mivak
Kontakt:

Post autor: Mivak » 27 stycznia 2019, 23:43

Właśnie dostałeś ostrzeżenie przed usunięciem ze strzelanek definitywnie.

Awatar użytkownika
Konik
Kontakt:

Post autor: Konik » 27 stycznia 2019, 23:46

Mivak pisze:Ban na miesiąc jest formą ostrzeżenia a decyzja właściwie zapadła na ostatnim spotkaniu administracj a nie dzisiaj.
coś mi tu śmierdzi. W takim razie trzeba było to zrobić wtedy gdy ostatnim razem sobie przej_ebał u Was a nie czekać miesiąc (bo z tego co zauważyłem to go tyle czasu nie było) do dnia dzisiejszego. Tak jak już wspomniałem ja i założę się że i większość ludzi która dziś była potwierdzi że gra odbyła się normalnie, bezkonfliktowo. A "typ" który miał jakieś zażalenia nie pisnął słowem. I kto tu zachował się nie fair?

A po drugie, tak sobie myślę że jeśli nie było ani jednego ludka z administracji to powinniście być w takim razie po stronie neutralnej.

Awatar użytkownika
Mivak
Kontakt:

Post autor: Mivak » 27 stycznia 2019, 23:50

Na szczęście My decydujemy kiedy wklejamy Bana. Niech JZP przestanie się mazać. Poczeka sobie w domu miesiąc i ochłonie.

Diabeł
Kontakt:

Post autor: Diabeł » 27 stycznia 2019, 23:57

JZP pisze:Kim ty jesteś i jakie masz prawa aby kwestionować na jakich częściach mam złożona replikę. Tak dla twojej świadomości napisze jedynie, że są to topowe części z dożywotnią gwarancją. I w przeciwieństwie do niektórych to ja mam świadomość o możliwościach mojej repliki. Pisanie że mógłbym A nie mam raczej mnie nie pogrąża.
Whoa... Lubili Cię w szkole jak byłeś młodszy? Takimi wypowiedziami to sobie robisz więcej wrogów.

Chilluj alfo i omego, to że dupsko podcierasz sobie setkami to nie musisz pisać takich głupich rzeczy.

Ajgor bardzo dobrze Ci napisał, wylewanie frustracji w taki sposób pokazuje Ciebie jeszcze bardziej w negatywnym świetle, nie tylko administracji a wśród innych graczy również.

Zablokowany

Wróć do „Wykluczono za nagminne łamanie przepisów”