BAN dla KERMITA

Decyzją administracji Taktycznyszczecin gracz: KERMIT otrzymuje BANA na spotkania organizowane pod patronatem TAKTYCZNY SZCZECIN na okres: 1 miesiąca (tj. 13-02-2017 / 13-03-2017)

Uzasadnienie udzielenia BANA ostrzegawczego:

  • niestosowanie się do uwag administracji
  • ogólne niesportowe zachowanie,

jeżeli zachowanie gracza nie ulegnie zmianie, kolejno administracja podejmie bardziej “dotkliwe” działania.

Pozdrawiamy
Administracja Taktyczny Szczecin

Dziękuje za sprostowanie, ja tylko nie słucham zaleceń adminów ale nie terminatorze

OK przemyślałem sprawę i mam parę wniosków.
Akceptuje fakt że bana dostałem, faktycznie mogło się zdarzyć że do kogoś z bliska wypaliłem mimo tego że zawsze się starałem trzymać odpowiedni dystans coby nikomu krzywdy nie zrobić, jeśli komuś zrobiłem krzywdę to przepraszam.
Fakt mam przemiał kulek większy niż 95% graczy na forum aczkolwiek nikt nigdy mi uwagi na to nie zwrócił oficjalnie, gdyby taka sytuacja komuś wadziła i poruszyłby temat dostosowałbym się i ograniczył walenie na full auto.
Fakt mam dużo fps ale zawsze starałem się ich używać z głową (nie wiem może faktycznie zaistniała sytuacja w której ktoś stwierdził że dystans jest zbyt mały, wystarczyło zwrócić uwagę i by się taka sytuacja nie powtórzyła)
Przede wszystkim nie chcę dalszych gównoburz z mojego powodu bo to szkodzi mojej drużynie a nie chcę chłopakom robić zawodu z mojej strony. z mojej strony to tyle, mam nadzieję że nikomu nie sprawię zawodu, Do zobaczenia za miesiąc.

Spoczywaj w spokoju bracie…:smiley:

Żebyś nie był w szoku jak zobaczysz moje zmartwychwstanie :smiley:

Żeby Cię ułańska fantazja nie porwała bo będziesz częstym gościem tego działu :wink:

Meh podziękuje, obejdzie sie
Jak będe chciał trafić do tego działu, gwarantuje że się o tym dowiesz jako pierwszy.

Zalecenia dostają gracze urządzający sobie pikniki na respie (nieraz słowa oburzenia tu padały), znieważający publicznie! innych graczy (bez znaczenia czy uznał trafienie czy nie), nie przestrzegający elementarnych zasad kultury gry, przychodzący pod wpływem, opowiadający pedalskie dowcipy rodem z podrzędnej knajpy wywołujące ogólne zniesmaczenie.
A gdzie tu jego niesportowe zachowanie? Że co ? Zrobił coś co wymieniłem powyżej ?
Także ten dział powinien być nieźle zaludniony, czemu Kermit ? A gdzie są koledzy którzy nie stają za Tobą murem ?
Dlaczego podaje się lakoniczną informację o zarzutach ? Bez uzasadnienia. Podania okoliczności takie kopiuj wklej.
Ban wygląda ni z gruchy ni z pietruchy. Zakulisowe osądy w jego przypadku są nieuczciwe. Anonimowym donosicielom trzeba powiedzieć że skoro zgłaszają to ponoszą odpowiedzialność za ten czyn i powinni być jawni. A co w przypadku gdy taki donos się nie potwierdzi? To jakie konsekwencje poniesie taka oczerniająca osoba ?Odpowiem: ŻADNYCH.

Znasz zasadę - PIŁEŚ NIE PISZ!!!

Sam jesteś pijany i nietrzeźwy. Jak masz śmiecić głupimi komentarzami poważny ban to nie zabieraj głosu.

To forum ma konkretnych Adminów - oni podejmują decyzje i jest to wyrok który możesz zaakceptować albo nie - Twój wybór.

Jak Ci się nie podoba to zawsze możesz zabrać Swoje zabawki i iść do innej piaskownicy - myślę iż tyle wystarczy w temacie.

Zarówno administracja jak i osoba zainteresowana wie za co jest ten ban :wink: zbastuj slayer nie jesteśmy instytucją rządową i niemamy w obowiązku ujawniać szczegółów. Żaden ban na tym forum nie został wystawiony na zasadzie domniemań… Jest też też kwestia roszczeniowosci twojej osoby :slight_smile: zapisz się proszę do jakiegoś związku i tam walcz o wpływy :wink: nikt niebedzie ci się tłumaczył z naszych poczynań (uwaga personalna) to co robimy robimy za darmo w wolnym czasie a ty traktujesz nas jakbyś nam płacił -.- ogarnij chłopie…

Kermit napisał za co. Takich wypadków w zeszłym roku było co najmniej kilkanaście. Sprawcy znani ale bezkarni.
Piszę o tym bo jakby nie patrzeć, grałem z nim cały rok.
Ponadto obrażenia są często na własne życzenie ze względu na bagatelizowanie osobistej ochrony. To tak na marginesie.
Odpuszczam. Wasza decyzja.

I jeszcze jedno, każdy ma prawo do wypowiedzi na forum i przedstawienia swojego stanowiska. Jako jego kolega skorzystałem z tego.

Popieram! Te ohydne pedalskie dowcipy są najgorsze! Mam nadzieję, że ta banda seksownych kociaków w mundurach przestanie je w końcu opowiadać bo tak się zdenerwowałem że aż muszę makijaż poprawić.

Wszystkim, którzy lubią ogólne zniesmaczenie polecam obejrzenie wszystkich części Serious Business :smiley: :
Vol. 1 https://www.youtube.com/watch?v=w5uK_efFVV8
Vol. 2 https://www.youtube.com/watch?v=x7Ia6y_pvTY
Vol. 3 https://www.youtube.com/watch?v=0n1fPECL4O8
Vol. 4 https://www.youtube.com/watch?v=c9umVYg3qQ8
Vol. 5 https://www.youtube.com/watch?v=GAHqfMkdsWo
Vol. 6 https://www.youtube.com/watch?v=tPFyZt45HJo

Cóż też uważam tego bana za dziwnego.
Ale jezeli mamy tak się bawić to prosiłbym też o bana dla kolegi z Elką który w tą niedziele był w ekipie Kleszcza na 2 rozgrywce (nieoznaczeni). Za strzelanie z repliki 450 fps z odległości 1-1,5m
Zdjęcia nie mam ale mam świadka zdarzenia (w sumie to były tam cztery osoby, jedna z mojego teamu i trzy z przeciwnego).
Niestety nicku, grupy, ani imienia nie znam a moj telefon nie robi zdjec.
Wayna juz nie było.

Czy też karane będa osoby znane w środowisku a cała reszta anonimowo sobie będzie kłaść lachę ?
Mniej więcej jak kolega który ostrzelał na Dobrej TCH i z opisu wiadomo tylko ze to był “Ktoś w masce na twarzy”.

Po przejrzeniu profili wydaje mi się że jest z Brosów więc chyba mój post można skasować no bo przeciez administracja nie bedzie sama siebie banować ? :slight_smile:

z brosów nikogo w teamie, poza mną i kleszczem nie było, a ja nie mam L-ki :wink: Cóż, jak sytuacji nie wyjaśniliśmy od razu to już nie dojdziemy kto musi dostać po łbie.

Ok to odwołuje że ktoś z BROSU bo myślałem ze to ty byłes.
No nie dojde bo na zdjeciach tez nie widac akurat tej strony - zbyt rozmazane jest.
Chyba trzeba reanimować gopro na takie sytuacje.

Jakby co to mnie nie było :confused:

Panowie co to za gownoburza?!?!?!?
Kermita zachował się jak facet przyjął bana na klate a po za TS zostały wyjaśnione inne tematy wiec na nie rozumiem skąd wasza dyskusja nad “rozlanym mlekiem”.
Chciałbym jednocześnie prosić wszystkich razem i każdego z osobna żeby nie popadać w skrajna brawure i teraz będziemy latac wszyscy z metrówka metrówka i mierzyć dystans… Masz kamerę masz dowód bo zaraz zamiast strzelać do siebie z bb’s będziemy strzelać fotki. Powtarzam to po raz kolejny.

NIE GRAMY O ZŁOTE KALESONY.

To jest nasze hobby które powinno nas jednoczyć a nie dzielic!!! Zamiast krzywo się na siebie patrzeć i mieć do siebie żal o nie wiadomo co spędzimy miło i przyjemnie niedzielne strzelanki.

Tym miłym akcentem zamykam temat.