Wieża Quistorpa

A ta miejscówka? Warto polatać czy teren średnio atrakcyjny?

Te okolice aż roją się od spacerowiczów, ciężko tam strzelankę zorganizować. Trzeba głębiej w las :wink:

Byłeś tam kiedykolwiek…?

Generalnie - zatrzęsienie spacerowiczów zwykle w tym rejonie.

Hehe grałem tam w latach 90-tych wtedy nie było tylu rowerzystów, spacerowiczów i nie istniały Google maps więc wiedza o wieży była mała.
Teraz to miejsce absurdalne ale widzę że przy pierwszym wpisie już jechałeś po bandzie… To jest forum ASG a nie Urbexu czy eksploracji, tam też nie wchodzi się za wszelką cenę zwłaszcza jak wieje trupem …

Na lewym brzegu nie ma praktycznie sensownych miejscówek do gry. Puszcza Wkrzańska pomiędzy Szczeciniem a Policami, to tak naprawdę park, zwłaszcza teraz jak ludzie nie mają co ze sobą zrobić.

Powyżej Tanowa jest sporo połaci terenu w miarę ciekawego. Tam można by się zapuścić i zrobić rekonesans pod miejscówki.

Na te chwilę jednak bezapelacyjna jest dominacja Puszczy Bukowej pod względem różnorodności i potencjału.

Nie znam aż tak dobrze Szczecina dlatego rzucam luźne propozycje i liczę na odpowiedź doświadczonych graczy. Na pewno nie zamierzam nikogo narażać.

No w tym sęk, że nie. Dlatego pytam i upewniam się znawców okolic.

@KaBoom wszystkie miejscówki w “granicach miasta” praktycznie odpadają z uwagi na ilość spacerowiczów, bliskość zabudowań i aspekty prawne.

Jeśli chcesz szukać miejscówek musisz iść tam, gdzie nie łażą “normalni” ludzie :wink: Zapomnij o szukaniu przez forgotten.pl czy inne portale opisujące miejscówki - jeśli miejscówka jest opisana, to pewnie jest też ucywilizowana :stuck_out_tongue:

To się wybierz, pogoda w najbliższych dniach ma być sprzyjająca. Miejsce na spacer naprawdę fajne - serio i bez sarkazmu.
Nawet dojazd teraz zrobili całkiem cywilizowany, jak pętla tramwajowa na Arkońskiej została wyremontowana - stamtąd to kwadrans spaceru przez “las” (właściwie bardziej park…).

Spoko nie obrażam się. Właśnie dlatego wolę zasięgnąć rady od kogoś kto już siedzi sporo czasu w temacie i wie gdzie można się “postrzelać” bez narażania bezpieczeństwa swojego i innych.

Wieża Quistorpa. Mój Boże. Urodziłem się i wychowałem może 300 m od niej. Ale biegaliśmy wtedy po okolicy z łukami i robiliśmy za Winnetou. A człowieka wtedy można tam było spotkać raz na tydzień. Ale to było 60 lat temu. Dzisiaj tam jest większy ruch jak na Al. Marszałkowskiej.
https://www.google.com/search?source=univ&tbm=isch&q=Wieża+Quistorpa&sa=X&ved=2ahUKEwipm7u05tTpAhVHmYsKHdi9CnAQsAR6BAgJEAE&biw=1396&bih=691