Szczecin Działki-Dąbie

Cześć,

Nie wiem czy ktoś się interesował działkami na dąbiu(przestrzenna). Zostały zlikwidowane z 10 lat temu, bo miało tam powstawać centrum handlowe, ale jak zwykle to bywa, rozjechali teren buldożerami, pogonili działkowiczów i teren stoi.

Lokalizacja:

Zalety: Teren opuszczony,dość duży, blisko drogi (Przestrzenna), z tego co wiem mało kto tam spaceruje.

Wady: Dużo gruzu, trzeba by przeczesać teren i go dokładnie sprawdzić. Jakimś cudem ostało się parę budynków z zachodniej strony, ale raczej są niebezpieczne i można cegły rozbierać ręką. Nie wiem jak na tą chwilę z zaroślami, postaram się podjechać w tygodniu, porobić parę zdjęć i zbadać teren. Ostatni raz byłem tam 5 lat temu, więc zaktualizuje post w tygodniu.

Ktoś był tam ostatnio może?

@Budzik może się wypowiedzieć w końcu to blisko niego :wink:

Nic tam nie ma, wzdłuż ulicy prowadzone są prace dla przepompowni. Budynków pustych brak.

Niezły teren, dla snajperów szczególnie. Sporo drzew i krzaków, wadą jest płaski teren. Mapa 3D pokazuje dwa budynki całkiem spore. Jak się zazieleni to można by tu zagrać o ile nie będzie przeszkód formalnych itp.
Zrób lepszy rekonesans na miejscu i daj znać.

Byłem na odpowiedniku tego miejsca na Ostrowie Grabowskim, tez usuniete działki. Na zdjeciach wygladalo fajnie, a w realu okazało się polem obsianym krzakami. Ktoś musiałby isc i porobic zdjecia.

Ten teren był brany pod uwagę jakieś 8 lat temu i też upadł więc dla mnie ta miejscówka jest totalnie bez sensu. Obok jest teren lotniska nieogrodzony więc różnie może być. Do tego nie ma miejsca żeby auta zaparkować

Mam działkę obok tego terenu. Jest tam pełno rowów melioracyjnych i studni wykopanych przez dawnych działkowiczów. Teraz wszystko zarośnięte i przykryte krzewami. Łatwo wlecieć i już nie wyjść…

Byłem, zobaczyłem i sobie odpuściłem.

Straszne gąszcze, ciężko się nawet dostać na teren działek. Tak jak Kapeć pisał, dużo zarośniętych dziur, można sobie zrobić krzywdę. Kradli widać też tam kable, więc wiadomo.

Generalnie trzeba by dużo czasu by przygotować teren.