Police Schron

Miejscówka https://www.google.com/maps/place/53%C2%B033’37.4%22N+14%C2%B032’43.6%22E/@53.560386,14.5432663,516m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d53.560386!4d14.5454554

Opis. Będąc na spacerze obczaiłem i przelizałem wszystkie sciany podłogi i teren. Podchodzi bardziej pod CQB. Liczne przejścia pod ziemią drabiny i małe tunele. Raj dla krótkich replik. Teren obszerny. Nie jest jakoś mega blisko cywilizacji. Wejście jest od strony starej fabryki paliw syntetycznych. Jak będę na miejscu to zrobię fotki i je tu zarzucę.
Minusem jest to że nie każdy może tam dojechać… W weekendy akurat nie ma zbytnio ruchu w komunikacji ale to już kwestia czy komuś się chce jechać godzine czy nie (z miasta).

Brakuje miejscowek CQB wiec narazie innego rozwiazania niz taki dojazd to nie widze. Porob fotki jak bedziesz bo moze byc ciekawe :stuck_out_tongue:

Warto się dowiedzieć czy idą tym bunkrem

Wycieczki są w soboty, a strzelanki w niedzielę. Nie kolidują ze sobą.

Będzie problem żeby dogadać się ze SKARBEM

Zawsze był. Tam gdzieś nie ma rezerwatu nietoperzy?
Temat strzelania się na Policach wraca co jakiś czas, ale odkąd pamiętam, rozbija się o to samo. Od dwunastu z górą lat.

Niestety, panowie.
Ale jeśli macie siłę się z tym boksować, sztandar Wam w ręce i wio - może tym razem uda się Wam coś wywalczyć…?

Prosta taktyka. Gramy do czasu aż ktos sie nie zesra a potem tłumaczymy ze nie wiedzieliśmy o nietoperkach czy innym zwierzaku.

To przypomnienie jeszcze z dawnych czasów Airsoft Szczecin.
Tak jest tam rezerwat od października do kwietnia.
Teren należy do Infrapark Police i cześć po starej fabryce została przekazana w użytkowanie do stowarzyszenia Skarb.
Można z nimi próbować rozmawiać jak ktoś ma ochotę, czas i polisę (to był 1 podstawowy warunek)

Miesiąc do końca sezonu. Szkoda by było aby miejscówka się marnowała. Tam można zawsze robić jakiś scenariusz aby to wcześniej uzgodnić.

o jakiej polisie mówimy ? Bo to może okazać się najmniejszy problem :slight_smile:

Nie róbcie sobie chłopaki nadzieji :smiley: skarb tam nas nie wpuści zapomnijcie mieszkałem tam cale prawie życie ( w Policach ) i potrafią nawet zwykłych spacerowiczu gonić w Niedziele …a w Niedziele tez się kręcą ;}