Podjuchy-Nie używanty budynek/teren ZWIKu

Witam. Obok mojego domu znajduje się w miarę duży budynek,który nadaję się do strzelanki na max 12 osób.Strzelałem się tam 1v1 i wykorzystywałem większosc terenu. Nie zniszczyłem sobie zadnej części ciała ani nic. Dojście również nie przeszkadza. Osoby jadące 61 wysiadają na ulicy Most Gryfitów NŻ,osoby jadące 66,64 mogą wysiąść na granitowej i podejsc kawałek lub też na przystanku złota NŻ lub Grabowa NŻ i przejść przez płot lub wzdłuż płotu aż zajdzie się od strony krzaków. Osoby jadące samochodami mogą zaparkować nad regalicą przy zjezdzie w dół Google Maps Droga nad regalicę
Google Maps Oto ten budynek
Chciałbym w tygodniu po godzinie 17.40 umówić się z kimś na strzelanke lub w niedzielę zrobić grupę osób które by chciały postrzelać się własnie tu niż na np kluczu czy panoramie.
W niedziele 22.07.2018 proponuję pierwsze spotkanie na tym obiekcie dla osób które nie chcą jechać na strzelanke na Warszewie
Zalety:
Teren zielony,na około drzewa,
3 drogi prowadzące do budynku i dobre na elementy taktyczne
Duzo pomieszczeń
Wejście na dach
Wady:
W budynku jest dużo szkła
80m obok jest mały teren chroniony odgrodzony płoteem
dojazd może być ciężki

===> W miare możliwości w ciągu dnia będę post edytował by nanieść poprawki

Na foty się wbić póki nikt nie zepsuje :stuck_out_tongue:

Osobiście obczajałem ten budynek już jakiś czas temu. Fakt jest mega ale nie wiem czy zaglądałeś do środka. Teoretycznie po otwarciu jakichkolwiek drzwi spadasz około 1 pietro w dół. Po za tym jest pełno tablic informacyjnych o ochronie budynku a jak zwrócisz uwagę przy samym wale jest tablica informacyjna odnośnie ostatniej renowacji wału chyba coś koło 2015 roku. Zwróć uwagę że trawa jest cały czas przystrzyżona dookoła budynku a więc jest jakiś dozorca albo inny człowieczek odpowiedzialny za teren. Według mnie teren jest niestety na chwilę obecną dla nas nieosiągalny chyba że się dogadamy z właścicielem którym najprawdopodobniej jest miasto.

Sa z 3 pomieszczenia gdzie jest spad w dół.Na okolo budynku jak i na calym terenie trawa jest obcinana.Napisane jest że grozi zawaleniem.Chodze juz ta od 3 lat i dalej wątpie. Skakałem po dachach i innych częściach budynku i dalej czuje sie tam bezpiecznie.Super sie tam strzela ale no fakt bezpieczeństwo + zgoda ZWIKu jak juz grubsze wypady.Na tą chwile tylko taki teren mam choć zdaje mi sie że mam jeszcze jakąś miejscowke i musze sobie przypomniec gdzie to jest

w pobliżu a dokładnie po drugiej stronie ulicy Batalionów Chłopskich masz starą kopalnie z tunelem kolejowym i starymi wyrobiskami po kopalni żwiru piachu i kredy fajne klimatyczne miejsce

Rymuje się z Jezioro Szmaragdowe

Parking koło starej groty. Łaziłem tam parę lat temu w szpeju, cieżki teren i bardzo “wąski”. Bo wszystko jest w parowie. A mam dość strzelanek o jeden most, czy jeden tunel bo się robi wojna pozycyjna.

W takim razie trzeba na zwiad tam iść ogarnąć teren.Zajde tam dziś może z ciekawości.

Ajgor, tak teren trudny i wymagający ale też ciekawy.

Czy chodzi o teren i tunel na prawo przy grocie z betonowym łukiem?

Tak, to teren starej kopalni :slight_smile: