Miejscówki Szczecin/Police

Kilka miejscówek, które mogą być warte rozważenia:

  1. Opuszczony biurowiec przy ul. Gdańskiej w Szczecinie.
    Film kręcony w tym roku przez jakieś łepki Urbex #1 Opuszczony biurowiec - YouTube

  2. Gumieńce
    http://www.forgotten.pl/uploaded_images/968-error3-2014252154627.jpeg

Niby niewielka miejscówka, ale dałoby się sklecić kilka fajnych scenariuszy.

  1. okolice Wieży Quistorpa

Nie sama wieża, bo od cholery tam osób postronnych, ale dookoła są całkiem fajnie ukształtowane tereny leśne :slight_smile:

  1. Okolice ogrodów działkowych na ul. Tanowskiej w Policach.

Teren leśny ze szkieletem budynku, zupełnie jak na fabryce paliw syntetycznych, z tą różnicą, że na terenie niczyim i nieobjętym programem “Nutura 2000”. Oczywiście znacznie mniejszy niż sama fabryka, ale za to lasów dookoła w opór :slight_smile: Jakieś 15 minut samochodem z Głębokiego. Mogę wrzucić fotki jak będzie nutka zainteresowania :slight_smile:

#2 to znana od parunastu lat “Cukrowa”.

Po pierwsze strasznie zasyfione za mojej pamięci, po drugie więcej niż 20 osób tam się nie pogra, po trzecie wszystkiego jedna klatka schodowa, co bardzo spłyca rozgrywkę.

Jak zaczynałem, to się tam ze spręzyniakami ganiało…

  1. ile masz metrów do drogi ? No właśnie, za blisko zabudowań, z tego co wiem firma na dole składuje swoje rzeczy.

  2. Teren remondisu (składują tam śmietniki) 100 metrów dalej masz warsztat samochodowy, 200 metrów w innym kierunku masz restaurację.

3)Byłem, próbowałem się strzelać w tych lasach ale co chwila jakiś cywil bo tam drogi są co chwila.

4)Ciężko mi ocenić , wiem mniej więcej gdzie to jest ale nie mam pojęcia co do stanu.

Wincyj info o miejscu w Policach :smiley:

wiem, że grupa dotyczy Szczecina i okolic, ale często zdarza mi się jeździć do Koszalina i zastanawiam się czy w tych okoliach są jakieś dobre miejscówki? Ktoś kojarzy?

Jak skończą przerwę techniczną, to zerknij na http://www.forgotten.pl - mają tam do wyboru, do koloru.

Police to jedynie stara fabryka paliw syntetycznych. Jest to teren chroniony wiec trzeba by bylo pismo wysłać do wlasciciela terenu o mozliwosc gry

Administracja była, stwierdziła że fabryka się nie nadaje, po za tym jest nie możliwe aby uzyskać pozwolenie bo to rezerwat nietoperzy.

Fabryka ma przynajmniej dwóch właścicieli ;/ słabe miejsce aby dogadać się