Stocznia Szczecińska NOWA

Witam, chciałbym wam przedstawić część terenu który kiedyś należał do stoczni. Od wielu lat nic tam się nie dzieje więc spróbuje to zmienić. Próbowałem załatwić bezpośredni dojazd samochodem na teren miejscówki ale nie da rady. Byłem tam dzisiaj i nagrałem po prostu film żebyście zobaczyli i ocenili czy to ma racje bytu. Nie zwracajcie uwagi na kąt. nagrywania. Oto teren na mapce:

no i film. Miłego oglądania :ugeek:

Straszny syf, to bardziej wygląda na wysypisko śmieci niż miejscówkę zdatną do grania + te szambo od 17:00 :unamused:

Duuuży + za to, że chciało Ci się jechać, nakręcić film i przedstawić to na forum szczegółowo.
Wg mnie teren średnio ciekawy, te studzienki, dziury i śmieci bardzo utrudniałyby rozgrywkę, łatwo tam o wypadek. Dodatkowo jak to wszystko zarośnie na lato to nie wiem czy ktoś się tam odnajdzie :smiley: ale czekamy na opinie innych :wink:

Dobra robota.

Myślę że trzeba to obadać. Bezpieczeństwo??? Wiskord jest niebezpieczny przy nim ta miejscówka to park.
Jak zarośnie to będzie dobrze.

Nie zapomnijcie, że śmieci to nie przeszkoda można posprzątać czy nawet wszystkie śmieci wrzucić na największą stertę, studzienki wystarczy znaleść i oznaczyć. Na ten teren kiedyś można było bez problemu wjechać wyrzucić śmieci i odjechać, teraz jest to trudniejsze chociaż z tych zakładów i tak będą wyrzucać śmieci ale głównie do doliny która jest ciasna. Zwłaszcza że strażnicówka która jest teraz w ruinie jeszcze rok temu była cała, a od stróża nic się nie dowiedziałem na temat jakiejś budowy na tym terenie.

Git inicjatywa - co do śmieci to tak jak pisał Mivak → patrz Wiskord… Teren na wiosnę mógłby być mega ciekawy, przy okazji z tych śmieci można usypać po prostu niskie wały, które obsypane ziemią pełniłyby rolę osłon.

chyba kojaże miejsce i jeśli się nie myle to na wiosne nie ma tragedii z krzakami, jest dość gęsto ale bez przesady

Z tym że regularnie tam jezdzi autem patrol ochrony juventus i raczej to odpada. :slight_smile:

Z tego co wiem zakres obowiązków ochrony kończy się na wiadukcie, ale niestety słyszałem pogłoski że reszta terenu została przez kogoś kupiona. Do końca kwietnia będę więcej wiedział.