Dzisiaj jest 20 września 2019, 0:00

piotera i paweła Police

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

kapral78sp

Re: piotera i paweła Police

Post21 maja 2019, 14:31

Panowie dodałem parę zdjęć z ,widok z ulicy, i pomieszczenia
pomieszczenia mimo ze podobne do siebie to wszystkie korytarze robiłem osobno .
Jak widziałem osobiście i wchodziłem tam to na głowę raczej nic nie spadnie, jestem tylko kupa szkła i obdarta farba .
Z braku czasu, bo mnie budowa pochłania, robiłem na szybko fotki nie miałem jak nagrać filma
W niedziele jest zamykana brama , ale prowizoryczna bo żadnej siatki tam niema
Wyjeżdżam niestety do pracy wracam za 3 tyg . wtedy zajmę się tym filmem jak to w całości się prezentuje

Aha ok max 1 km od miejsca jest przystanek 101
Awatar użytkownika

Van

Post21 maja 2019, 14:42

kapral78sp pisze:W niedziele jest zamykana brama , ale prowizoryczna bo żadnej siatki tam niema

czyli dopóki nie będzie pozwolenia właściciela, który dba o to, aby ta brama była zamknięta - temat nie do ruszenia
Awatar użytkownika

kapral78sp

Post21 maja 2019, 23:24

Tak jak pisałem wcześniej legalnie bez pozwolenia ja bym tam nie wszedł .Bo jest to czyjaś działka a połowa tej działki jest nie użytkowa .
Miejsce jest powiedzmy że na nowe CQB, robię rozpoznanie , jeśli wszyscy uznamy że się nadaje; to puszczamy emisariuszy Tactical S , albo sam się tym zajmę w imieniu TS

Nasz kolega LangeMan mówi
LangeMan Edit: znam ta miejscówkę i mało tego kiedyś robiłem tam przygotowania do remontu ale właściciel się wycofał i nie zobaczyliśmy ani pieniędzy a on remontu. (Gdzieś tam zgubiłem swojego shurikenia którym umilalem sobie przerwy)

Skoro miał być tam remont to tym bardziej nic na głowę nie spadnie wiec jest bezpiecznie .
dojazd dobry bo bezpośrednio z pod redissona .
Przydała by się ocena kogoś wyżej . Jakby ktoś był z admiralicji blisko ;]

LangeMan

Post23 maja 2019, 22:23

Jeśli to może jakoś pomóc postaram się skontaktować z moim kolegą który owy remont ogarnial czyli miał kontakt z właścicielem i postaram się podpytać czy ma z nim kontakt lub wie cokolwiek o dalszych losach tego obiektu. Co do bezpieczeństwa to na tą ten czas było na tyle bezpiecznie że Remo t nie obejmował ścian nośnych i dachu . Teren obejmujący budynek był częściowo tego właściciela a druga mniejsza część należała jak się nie mylę do stalkonu. Jak dowiem się więcej dam znać w temacie
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie