Dzisiaj jest 21 maja 2019, 3:49

piotera i paweła Police

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

kapral78sp

piotera i paweła Police

Post07 maja 2019, 0:04

Witam wszystkich przejeżdżałem dziś przez Police ulicą Piotra i Pawła (Za zakłądami CH. )i zauważyłem kilka opuszczonych budynków

Teren ; Są to 4-5 budynków biurowych możliwe że są jakoś ze sobą połączone plus jakiś opuszczony garazowiec ale wypełniony oponami(które i tak można fajnie wykorzystać) obok całej strefy znajduje się mega wielkie wysypisko plastików (także do wykorzystania)
wszystko świetnie porośnięte przez czas od drogi budynki są ok 30 metrów w niedziele mało uczęszczanej

obok nie użytków są dwa budynki ! biurowiec parterowy i magazyn (nieużytki od biurowca ok 15- 20 metrow)

biurowiec duży ale są tam 3 firmy które dzierżawią biura) od firmy BFC duża firma transportowa ze szczecina wożą min . nawozy z ZCh. CO do nie użytków nikt nic nie wiedział(dowiedziałem się od pań które tam pracują) , zgaduje!! że cały teren jest BFC
https://photos.app.goo.gl/KSQVU9uAKh1juReJ6
https://www.google.pl/maps/place/Police/@53.5845731,14.5364077,875m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47aa7347d3832e71:0x5f31b3eca378fc98!8m2!3d53.5520416!4d14.5720607 zmniejszcie troszkę mape i wszystko jak na dłoni 3/4 terenu jest opustoszała , obok wysypiska jest cementownia dalej auto cygan jak na załączonej mapie
Będę napewno tam w środe znów przejeżdżał, moge zrobić fotki całej strefy, która naprade jest ładna, włącząjąc cały teren plus obok wysypisko i cementownie
Awatar użytkownika

Kocur

Re: piotera i paweła Police

Post07 maja 2019, 6:03

Kilka uwag.
Jezeli jest to teren prywatny to najpierw trzebaby sie zapytac - bo inaczej nas po prostu wygonia (kwestia jak na dobrej - ktos krzywde sobie zrobi i wlasciciel terenu odpowiada za to).
Druga - to jest prawie 2 godziny drogi autobusami od szczecina... Jak dla mnie odpada - prosciej jest juz samochodem pojechac do stargardu.
Moze znajdą się chetni.
Ale nie sądze żeby administracja taktycznego sie pod tym podpisala.
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu
Awatar użytkownika

kapral78sp

Post07 maja 2019, 8:33

Sprawa oczywista jest że bez zgody właściciela w życiu bym tam nie wlazł, więc jak coś to pierw trzeba by udać się do Bfc i porozmawiać .
Co do dojazdu ja z bezrzecza jechałem ok 25 min dłużej jadę na Prawobrzeże w każdą miejscówkę a mamy także graczy z Polic , większość przyjeżdża samochodami więc jak by się udało za aprobować ten teren ,po prostu po koleżeńsku każdy bierze każdego ,
Awatar użytkownika

Van

Post07 maja 2019, 8:57

Kocur pisze:Druga - to jest prawie 2 godziny drogi autobusami od szczecina...

z rodła to mniej niż godzina zakładając przyjazd o 9:40 na miejsce zaznaczone na mapie w linku (a na rodła można dostać się wszystkim)

co nie zmienia faktu, że to daleko :D
Awatar użytkownika

Kaine

Post07 maja 2019, 9:41

Kocur że tak grzecznie zapytam, pod czym administracja TS podpisuję się?! To jest forum gromadzące zrzeszajace ludzi na pewnych zasadach. Każda nowa miejscówka jest dobra tylko trzeba pochylić sie nad nią
Awatar użytkownika

Errhile

Post07 maja 2019, 9:46

Van pisze:co nie zmienia faktu, że to daleko :D

Bez przesady, przez dwa lata dojeżdżałem codziennie - autobusami - do pracy w firmie znajdującej się 900m dalej. Mijałem tę lokację w trakcie spaceru :P
Awatar użytkownika

Saszka

Post08 maja 2019, 20:59

Do malkontentów dojazdowych - ryjki, ja mam na Police tyle samo co na Panoramę spod domu. A przesiadek mniej. :P
Ja to myślę, że taka lokacja jest fajna na scenariusze,szkoda jej na jebanki.
Awatar użytkownika

kapral78sp

Post10 maja 2019, 8:34

Dokładnie Tak jak Saszka mówi , moim zdaniem na same pomieszczenia pomieści 2 team-y po 20 -25 osób chyba że pozwolono by nam polatać po całym obiekcie , bo cała strefa jest wystarczająca na niedziele , jak będę miał chwile wolnego porobię więcej fotek i może jakiś filmik wrzucę
Awatar użytkownika

Mivak

Post10 maja 2019, 20:54

Wygląda interesująco ale jeśli na terenie są jakieś działające firmy to może być problem.
Może nakręć jakiś filmik na którym będzie to widać.
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/

LangeMan

Post19 maja 2019, 23:23

Mieszkalem w Jasienicy więc na tą ulice miałem rzut beretem. Jak ktoś może to niech wrzuci zdjęcie z map o który rejon konkretnie chodzi bo być może będę wiedział jak tam sprawa z własnością wygląda. Wiem że jakiś ważniak dużo w tamtych okolicach terenu wykupił i jedna już miejscówkę zburzył ( większość budynków w tamtych okolicach grozi zwalaneniem ale zobaczyć można)
Edit: znam ta miejscówkę i mało tego kiedyś robiłem tam przygotowania do remontu ale właściciel się wycofał i nie zobaczyliśmy ani pieniędzy a on remontu. (Gdzieś tam zgubiłem swojego shurikenia którym umilalem sobie przerwy)

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie