Dzisiaj jest 24 maja 2019, 8:02

Nowe miejsce

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

JZP

• Ostrzeżenia: 2

Re: Nowe miejsce

Post28 maja 2018, 20:32

No to przesada. Moim zdaniem nie powinno być ograniczeń terenu. Kto się zapuści za daleko to jego sprawa. Cele gry zostają umieszczone w wyznaczonym terenie i tam trzeba się udać Ale gdzie sobie pójdziesz to twoja sprawa :D
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Kojot

Post28 maja 2018, 20:41

Grab pisze:Z centrum autobus podwozi pod samo miejsce gry i nie jest dalej niż do miejscówek na prawobrzeżu.

No tak, bo wszyscy mieszkają w centrum ...
Awatar użytkownika

Kowalik

Post02 marca 2019, 14:57

Cześć ludziska, otwieram ponownie ten temat bo jestem na miejscu i jestem w stanie zrobić parę fotek. Obszar w którym mogę zrobić fotki to :
Pinezka
W pobliżu: Grzybnica, 70-001
https://goo.gl/maps/kPUrcf2tm3D2
Co jakieś dwie-trzy godziny przejdzie lub przejedzie się jakaś osoba i nie wiem czy to automatycznie nie odrzuca tego miejsca. Fotki wrzucę po jakieś odpowiedzi na ten post.
Awatar użytkownika

Tomazo

Post02 marca 2019, 15:42

Pewnie dla min. 50% ludziów będzie problem ze wzgl. na dojazd. No i podstawowe pytanie: czy to miejsce jakoś specjalnie różni się od naszych leśnych miejscówek?
t.Ch
Awatar użytkownika

Van

Post02 marca 2019, 16:33

Tomazo pisze:Pewnie dla min. 50% ludziów będzie problem ze wzgl. na dojazd. No i podstawowe pytanie: czy to miejsce jakoś specjalnie różni się od naszych leśnych miejscówek?

tbh niewiele dalej niż wielgowo
Awatar użytkownika

Kaine

Post02 marca 2019, 17:31

Na pewno lepsze połączenie niż Wielgowo jednak z tymi turystami i ludźmi jeżdżącymi na rowerach jest różnie w okolicy.
Ta część i w kierunku Wieży Bismarcka i lasów Stołczyńkich ostatnimi dniami było głośno ze względu na quady, motory i auta porzucone w lesie.
Jeżeli chcemy grać w lesie to może przejść się do nadleśnictwa ...
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie