01.02.2019 - sobotni spacer na orientację + nocka

W kilka osób wybieramy się w sobotę 1 lutego na kilkugodzinny marsz na orientację po górkach północnej części Puszczy Bukowej, bez żadnego szpeju strzelankowego. W godzinach popołudniowych wybieramy odpowiednie miejsce na nocleg w okolicy w bushcraftowym stylu, czyli bez namiotów. Dopuszczamy przemieszczenie się autami do sprawdzonego miejsca, jeśli nic odpowiedniego nie znajdziemy.

Jeśli ktoś chce się podłączyć do nas, np. w celu przetestowania sprzętu, ciuchów, poduczenia się nawigacji to zapraszamy - dajcie tylko tu znać, abyśmy wiedzieli na kogo czekać.

Spotykamy się w miejscu z linka poniżej o godz. 10:00. Planowany koniec - niedziela rano, lecz można oczywiście wpaść na krócej.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na PW.

Kurwa, kilku kolesi idzie na nockę do lasu i już się pojawiają reklamy środków na stojący konar? Co do chuja? :smiley:

Widocznie ktoś ma problem z korzeniem :slight_smile:







84104140_561829601086259_2416577857493925888_n.jpg
Więcej na naszej stronie FB: Redirecting...

Z ciekawości - jakie rejony zwiedzaliście? :slight_smile:

I kogo to tarp w tropikalnym dpmie i za ile to moge mieć? :smiley:

Szczepan - spacer w rejonie Puszczy Bukowej od strony Klęskowa. Wcześniej nas tam jeszcze nie było.

Ajgor - zawodzisz mnie. To standardowa basha mod’owska w zwykłym DPM’ie. Od wewnętrznej strony ma wybarwienie jak tropical.

Ale, że te dwie sosny tak ładnie zwykłą saperką zjechaliście to szacun :smiley:

Siemaneczko! Nie wiem czy ktoś tutaj zerknie ale zapytam - planujecie w przyszłości podobne wypady?

Mówisz o szwendaniu się po lesie czy nocowaniu ?

Cokolwiek.
Marsze na orientację, nocowanie, strzelanie nocne + nocowanie czy same nocki przed TS Niedzielnym :slight_smile:

ale były nocne strzelanki. Teraz organizator jest trochę uszkodzony i jest zimno :stuck_out_tongue:
W zasadzie teraz byłoby ciekawiej, bo więcej widać :smiley:

@FRIK rozważnie wypowiadaj życzenia :sunglasses:

1 polubienie

jak mi termin na nocą przypasuje i będę miał z kim dojechać to wpadnę :wink:

1 polubienie

Wiem, miałem okazję być :ok_hand:
Wiosna/lato chętnie wybrałbym się na hamaczki więc jak nikt nie będzie chciał szukać ludzi to chętnie sam napisze jakiegoś posta zachęcającego

1 polubienie

Co do nocnych strzelanek ( przynajmniej tych organizowanych przez t.Ch) to powrócą po nowym roku ale w zmienionej formule - mamy nadzieję że Wam się spodoba podobnie jak obecne nocne strzelanki.

3 polubienia