Urodziny taktycznego 2k19

Urodziny TS

  • Będę
  • Nie dam rady:
0 głosujących

Witam wszystkich i każdego z osobna,
Powstała koncepcja reaktywacji urodzin TS połączonych z integracją a z racji tego że pogoda nie za bardzo sprzyja spotkaniom w plenerze przy ognisku proponujemy spotkać się pod dachem. Nasza propozycja to:

Miejsce: EXP Pub (Mariacka 26)
Termin: 16.11.2019
Godzina: 19.00-20.00

Impreza całkowicie otwarta kto ma ochotę wpada na browarka i popitolenie o wszystkim i o niczym :slight_smile:
Jeżeli termin nie każdemu pasuje prosimy o wasze propozycje znajdziemy ewentualnie inny dogodny dla każdego termin :slight_smile:

Wayne, termin podałeś na 16 października, czyli dziś.
A głosowanie do 13 listopada.

Taka była intencja…?

Faktycznie :slight_smile: palce szybsze od myśli :slight_smile: Czeski błąd.

Będzie okazja w końcu ten pub odwiedzić :smiley:

Urodziny powinny być w niedzielę na strzelance z wesołym luźnym scenariuszem, grillowaniem, nagrodami i fantami. Każdy niech coś sam przyniesie. Taką mam koncepcję ]=)

Jeżeli na strzelanke wpada 20-50 twarzy a do lokalu niech zjawi 25 osób w połowie listopada to będzie słabo z miejscami. Czy nie lepiej polana z wiatami, prawy brzeg czy lewy brzeg + krata browaru?

@Kaine - mieliśmy taką koncepcje aczkolwiek nie chcemy żeby pogoda wpłynęła na frekwencję bo niektórzy lubią ciepełko i jak ktoś przyniesie papu i piwko (w tym np ja :wink:) a mamy rezerwacje loży na 20 osób i dogadane z właścicielem ze jak będzie nas więcej to ogarnie nam dodatkowe miejsce bez mrugnięcia okiem :wink: ale jeżeli będzie więcej chętnych na piwko w plenerze proszę was bardzo …

@Wayn pamiętaj, że studenty wróciły do miasta i jest rozp… wszędzie :wink:
2 tyg temu o 19 nie było już miejsc (ani na dole, ani na górze). Więc jeśli ktoś chce przysposobić miejsce siedzące to raczej na 19 trzeba być na miejscu :smiley:

ale pisze ze jest rezerwacja a wiec miejsca miejsca beda

W pubie jest mizernie patrząc na poprzednie spotkania urodzinowe. Albo się nie ma chęci albo czasu itp. Ja optuję za niedzielą i chętnie wtedy przybędę. Z kiełbasą powyborczą i chlebem powszednim.

A ja chcę raz w roku chociaż zobaczyć Wasze mordki w cywilu bez hełmów i innych masek. Nawet nie wiecie jaki to dla mnie problem kiedy ktoś do mnie zagaduje a w tym czasie mam rozkminę “kim ty kurwa jesteś?”. Poza tym grillowanie w listopadzie pod chmurką jest ryzykowne z uwagi na pogodę. A w pubie można się kulturalnie nawalić i pogadać o dupie marynie. Na strzelance nie zawsze jest na to czas.

Umówmy się na tą strzelankę, że wszyscy po cywilnemu ]=) a potem ognisko w lesie a dla wytrwałych pub ?

zacznijmy ze spotkania normalnego w pubie nie bylo juz x czasu a na strzelance to co tydzien mozna sie widziec.Opcja pub lepsz a grilowanie niw zbyt jak na ta pore roku

Równolegle jest spotkanie Gryfów (postapo) właśnie w expie, około 15-20 osób…
Nie określam się że będę na taktycznym wydarzeniu ale na pewno razem wypijemy.

Maciuś w końcu… z przyjemnością przyjadę. jak mogło mnie zabraknąć :wink:

A może przyjść też nowa osoba? Tak z pośladów? Jestem nowa i trochę nie ogarniam co i jak, a chciałabym się trochę poduczyć co i jak plus poznać ludzi obeznanych w tym temacie :smiley:

Pewnie, że może przyjść. Warto się tylko odznaczyć w ankiecie. Ułatwi nam to logistykę.

witam i jak z tematem, aktualne nieaktualne, bo trochę osób się deklaruje :slight_smile:

Niby czemu ma nie być aktualne? Rezerwacja jest już ustalona. Głosowanie miało na celu zwiększenie liczby miejsc w rezerwacji w razie gdyby było więcej niż 20 osób. Ot takie zabezpieczenie na wypadek sporej liczby chętnych.

Kurcze, ja się spóźnię, wyskoczyła mi druga zmiana. Myślę że będę na 21…