Akcja Dni Dawcy w Szczecinie #SzczecinWalczyOKubę

W przyszłym tygodniu jest organizowana w Szczecinie akcja ukierunkowana na pomoc 7 letniemu chłopcu Kubie. Zostaliśmy poproszeni o wsparcie.


“W szkole podstawowej nr 37 w Szczecinie jest uczeń chory na białaczkę Kuba ma dopiero 7 lat niestety dotychczasowe leczenie nie dało żadnych rezultatów, jedyny ratunek dla niego to Przeszczep szpiku.
Wychowawca wraz z grupa mam i Fundacją DKMS wspólnie organizuje Dni dawcy w Szczecinie, które mają na celu znalezienie bliźniaka genetycznego poprzez rejestracje w bazie dawców, dlatego zwracam się z ogromną prośbą o przyłączenie do akcji, byłoby nam ogromnie miło gdyby państwo pojawili się w tych dniach oraz zechcieli w najbliższym czasie zrobić sobie zdjęcie z plakatem w celu udostępnienia na stronie Kubusia. Dni dawcy organizowane są w szkole i trzech galeriach, Outlet Park, Atrium Molo, Galaxy. Przesyłam również link do spotu który został nagrany z udziałem naszych dzieci ( oraz zachęcam do polubienia strony na FB
Pomóżmy Kubusiowi wygrać walkę z rakiem”

http://www.dkms.pl/pl/content/pomóż-kubie-i-innym-0

Wesprzeć akcję można na dwa sposoby. (Można też przekazać darowiznę)

Pierwszy sposób to zarejestrowanie się jako potencjalny dawca szpiku. Można to uczynić w następujących miejscach i porach dnia (należy zabrać ze sobą dokument z numerem PESEL):

19 lutego 2016 r.
14:00 - 20:00
Szkoła Podstawowa nr 37
ul. Rydla 6, Szczecin

20 i 21 lutego 2016 r.
10:00 – 19:00
Outlet Park Szczecin
ul. Struga 42, Szczecin

20 i 21 lutego 2016 r.
sobota 09:00 - 21:00
niedziela 12:00 – 20:00
CH Atrium Molo
ul. Mieszka I 73, Szczecin

20 i 21 lutego 2016 r.
sobota 09:00-21:00
niedziela 10:00-20:00
CHR Galaxy
al. Wyzwolenia 18-20, Szczecin

Drugi sposób to możliwość pojawienia się w jednym z wymienionych miejsc kilku airsoftowców zachęcających do wsparcia inicjatywy. Szczegóły współpracy nie zostały jeszcze określone. Priorytetem są najpierw ochotnicy. Dlatego jeśli ktoś z Was jest zainteresowany przyszłoweekendowym chodzeniem po jednym z wymienionych miejsc proszę o informację w temacie lub na PW do końca wtorku 16.02.2016.