Wośp 2015

Panowie.
Razem w Airsoft Szczecin organizujemy kwestę na WOŚP 2015.
Nasz sztab znajduję się w 13 muzach

W kweście udział mogą brać udział tylko osoby PEŁNOLETNIE i te które UKOŃCZYŁY 16 rok życia z pozwoleniem rodziców ZGODNYM ZE WZOREM I NIE MOŻE BYĆ TO NAPISANE RĘCZNIE NA SKRAWKU PAPIERU !

NA KAŻDE 4 OSOBY MUSI BYĆ JEDNA ZAREJESTROWANA W SZTABIE
REJESTRACJA NAJPÓŹNIEJ DO WTORKU 09,12,2014 !!! DLATEGO TEŻ PROSZĘ O SZYBKIE I ZDECYDOWANE ZGŁASZANIE SIĘ PONIEWAŻ MUSIMY MIEĆ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ LUDZI W SZTABIE PAMIĘTAJMY ŻE IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ :slight_smile:

Osoby zainteresowane współpracą z nami w roli wolontariusza (cz z fundacji czy nie) proszone są o przesłanie do 31 grudnia na PW danych potrzebnych do dokumentów dla policji:
Imię, nazwisko:
Adres zamieszkania:
PESEL:
Nr dowodu:
e-mail:
nr tel:
dane proszę przesyłać mi na mail wolszczak.adam@gmail.com

Warunki uczestnictwa:
-Wiek:
*pełnoletność (wymagany dokument tożsamości) lub,
*16 lat (ukończone najpóźniej do 31 grudnia) oraz zgoda rodziców do uczestnictwa i wzięcia na siebie odpowiedzialności za wybryki wychowanka
-Odpowiedzialność
-Dyspozycyjność w dniu Finału oraz kilka razy przed (tylko kilka osób)
-Kultura osobista
-DYSCYPLINA!!!

Regulaminy i zgoda rodziców:
-Regulamin wolontariusza - Regulamin Wolontariusza 23_ Final.pdf - plik na EasyPaste.org
-Regulamin imprezy - Regulamin WOSP 2015.pdf - plik na EasyPaste.org
-Zgoda rodziców - Zgoda WOSP ASG.pdf - plik na EasyPaste.org



PANOWIE WARUNKIEM NASZEGO UCZESTNICTWA JEST TO ŻE WEZMĘ NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZĄ GRUPĘ DLATEGO WYMAGAM SZYBKIEGO ZGŁOSZENIA SIĘ I DYSCYPLINY NA MIEJSCU. W DNIU KWESTY SŁUCHACIE MNIE I MOJE ROZKAZY SĄ NADRZĘDNE :slight_smile:

PROSZĘ ZGŁASZAĆ CHĘĆ UDZIAŁU PONIŻEJ W POSTACH :slight_smile:

PS. TAK BĘDZIE MOŻNA LATAĆ PO MIEŚCIE JAK REBELIANT W SZPEJU I Z REPLIKĄ
TAK BĘDĄ I ATRAKCJE DLA WAS TAKIE JAK POJAZDY MILITARNE :stuck_out_tongue:

Zgłaszam chęć udziału w tym przedsięwzięciu :sunglasses:

Zgłaszam się, ale nie mam zamiaru Cię słuchać :wink:

Wchodzę w to :smiley:

Zgłaszam się :smiley: Dane wysłane :wink:

Będę.

SWAR już wysłało swoje dane wcześniej do zdybusa, ale jako że Taktyczny się przyłączył, przechodzimy pod “opiekę” Spoona.
SWAR w składzie 6/7 osób zasila szeregi Taktycznego na WOŚPie :slight_smile:

!!!UWAGA!!!
Taktyczny Szczecin potrzebuje ludzi zarejestrowanych w Sztabie na WOŚP. Jutro Wilk idzie do sztabu, więc kto jest pełnoletni i może przyjść, zachęcamy.

Wtorek (9.12.2014), godzina 17:00, zbiórka pod wejściem głównym do 13 Muz.

Termin rejestracji w sztabie jest ostateczny! Sztab jest otwarty od 17:00 do 19:00, więc jak ktoś się nie wyrobi na 17:00 a wyrobi się do 19:00, to niech przychodzi. Numer do Wilka: 727-576-553

Każdy kto się zarejestruje w sztabie, niech napisze tutaj - trzeba rozdzielić ludzi. Jeśli będzie za mało osób pełnoletnich z puszką, nie będziemy mogli wszystkich zgłosić! Przypominam, że na 4 osoby musi być jedna osoba z puszką, która jest pełnoletnia.

Nie trzeba mieć ze sobą zdjęć. W sztabie robią je na miejscu do legitki.

panowie jak się zmobilizujecie to obiecuję niespodziankę na nowy sezon :slight_smile:)

Osoby pełnoletnie z puszką (dopisywać się jak kogoś nie ma):

  1. Wilk
  2. Talib
  3. Ashe

1.SPOON
2.Krycha
3. Wilk
4. Talib
5. Ashe
6. …

1.SPOON
2.Krycha
3. Wilk
4. Talib
5. Ashe
6. Kapeć
7. …

1.SPOON
2.Krycha
3. Wilk
4. Talib
5. Ashe
6. Kapeć
7. Żymon
8…

1.SPOON
2.Krycha
3. Wilk
4. Talib
5. Ashe
6. Kapeć
7. Żymon
8. TAMPON
9. Reivi
10. …

panowie na szybko potrzebuje dane osób ZAREJESTROWANYCH w sztabie + osób niezarejestrowanych w sztabie muszę dziś wysłać listę uczestników i okazało się że ten szczegół jest ważny :stuck_out_tongue:

Moje dane masz na mejlu. Potwierdź. Jestem jako niezarejestrowany w sztabie.

Dane na poczcie :slight_smile:

Panowie i Panie. Robię kopiuj-wklejkę wiadomości Kabuma z Airsoft Szczecin.

Zaczynam:
Przynoszę umundurowanie Royal Navy w DDPM włącznie z pokrowcem na hełm (oprócz hełmu). Opis później dodam

Moje małe pytanko jest następujące .Czy jako osoby nie zarejestrowane w wośpie ,ale jako dodatek w mundurach do osoby z puszką będziemy mieć jakąś plakietkę czy nie

W tamtym roku były plakietki imienne z napisem “Obstawa puszki”. W tym roku powinno być podobnie, o ile wcześniej wysłałeś dane do Spoona :slight_smile: