Spotkanie integracyjne 04,10,2014

będziesz ?

  • TAK
  • NIE
0 głosujących

Panowie i panie z przyjemnością zapraszam was wszystkich na spotkanie integracyjne które odbędzie się w pierwszą sobotę października w Petit Paris mieszczące się przy ul. Św. Wojciecha 1 o godzinie 18.00
Zapewniamy takie atrakcje jak wszystkim znane już żarty Niemca czy wspaniałe opowieści Heroda można też będzie zjebać administracje za co chcecie :stuck_out_tongue: Możliwe że zobaczymy też taniec erotyczny w wykonaniu Mivaka i toobiego :smiling_imp:
ma miejscu będzie soczek piwo i wódka :smiley:
Po skończeniu degustacji tych że trunków pewnie wybierzemy się też w miasto.
myślę że nie trzeba będzie was namawiać :wink:

Jeżeli ktoś się nie boi można zabrać osobę towarzyszącą :stuck_out_tongue:

Na Bilardzie było super, tym razem też musi być super :smiley:
Chcieliśmy z grupą zrobić własną integrację tego dnia, ale się wybierzemy na integrację Taktycznego. Ja będę :smiley:

Zapraszamy z towarzyszkami! Jeżeli chcesz zerwać z dziewczyną ale nie wiesz jak jej to delikatnie powiedzieć wpadnij na integrację taktycznego! Jeżeli mimo wszystko laska okaże się twardą sztuką daj znać - przysiądę się spontanicznie i zacznę opowiadać dowcipy :slight_smile:

Trzeba przygotować chajs by móc spożyć hektolitry alkoholu :smiley:

Zabiorę swoją, żebyś Herodzie mógł znowu jej zaproponować mycie pleców pod prysznicem :smiley:

Jezus Maria! Jak to “znowu”? o_O

Warszewo II, 2.02.2014. Herod pyta przez krótkofalówkę “umyjesz mi plecki?” :smiley:

Wódka? Będę.

Włodek - wszystko pokręciłeś. Pytałem Kajtka :slight_smile:

Aga twierdziła, że to do niej pytanie było. No nic, cofam to co powiedziałem :smiley:

Spoko, temat mycia pleców jeszcze powróci. Nie palę za sobą mostów :slight_smile:

cholera po ostatnim wyjściu z ICE jeszcze nie oddałem za piwo, ale chuj tam będę

Nie ma bata.Jak Ruskie idą to Niemcy też.Integracja to integracja :slight_smile:

Czyli szykuje się impreza z “okienno drzwiowym przemeblowaniem”??? No to muszę grafik dostosować :smiley:

Integracja Rosyjsko-Niemiecka? Czy to przypadkiem już się nie działo ?? Jak dobrze pamiętam to źle się skończyło w 1941 :wink: ale serio może być ciekawie :smiley:

Może wpadnę

Gorzej się skończyło w 1939… nie wiem jakiej historii się uczyłeś :confused:

Mu chodziło o agresje III Rzeszy na ZSRR chyba :smiley:

LAS VEGAS wchodzę w to :smiley:

Dokładnie :smiley: LAS VEGAS !!! :smiley: