Wzór na flagach do gry

Jakbyśmy mieli zamówić własne flagi z prawdziwego zdarzenia, jaki chcielibyście na nich wzór?
Może same kolory czerwony/niebieski/inny, może jakiś wzorek, może napis taktycznyszczecin.pl, może gryf…?

Nie do końca rozumiem cel ALE
Flagi z masztami do gry są u któregoś z adminów, nie zawsze jesteśmy wstanie je zorganizować ale jakby ktoś chciał coś zorganizować to może się skontaktować i byśmy wzięli.

Jeśli chcesz mieć własne flagi do gry to żaden problem. Moim zdaniem nie powinna być koloru czerwonego bo jeśli to taka do zerwania to osoba z nią biegnąca może być mylona z trupem. Myślę że niebieski i pomarańczowy będą ok. Natomiast wzór na fladze jest dla mnie bez różnicy :slight_smile: Mogą być to wymyślone frakcje typu NATO i Talibowie a może być też napis lub logo taktycznego.

No własnie kurcze na flagi prawie zawsze gramy, a głównie widać reklamówki :smiley:

Chcesz kupić? Nawet - zamówić i kupić?
Sztandar Ci w ręce i wio! Jakiekolwiek (prawie) będą, takie będą dobre. Tak jak Piorun pisze - nie ma sensu kupować ich “na społeczność”, bo zawsze zdarzy się że ten, u kogo leżą, akurat nie będzie mógł się zjawić na strzelaniu…

Ja osobiście jestem zwolennikiem używania symboliki (flagi, znaki etc) możliwie fikcyjnej - wtedy nikt nie poczuje się urażony - ale to jest moje prywatne zdanie.

Nie ma co kupywać. Mam dwie duże sztywne szmaty kolor niebieski i pomarańczowy. To kiedyś były jakieś worki na rzeczy do garderoby ale nikt z tego nie korzysta. Moge podrzucić to komuś albo na strzelance to dam adminom żeby miał kto używać.

Problem z flagami nie jest ze ich nie ma - bo ma ich pare osób.
Problemem jest ze nie chce im sie ich zazwyczaj wozic.
Wiec sztywne ciezkie szmaty odpadaja.

Moje są na tyle mobilne że w moim plecaku zaraz obok repliki się ładnie mieści więc na pewno je zarzucę na spotkaniu jak przybęde wkońcu.