nowe miejsce na strzelanki (?)

Jako iż tereny przeclawia znam jak wlasna kieszeń, niedaleko wsi jest stary poligon, ktory ma swietne tereny do gry na srednim I duzym dystansie. Na dniach chetnie pojde tam I wyślę zdjęcia.
Kwestia jest taka czy będzie się Wam chciało jeździć az na przeclaw? Gwarantuje, że daleko ale warto :slight_smile:
Wieczorem albo jutro wysle zdjecia.

Skoro strzelanki odbywają się od Wiskordu po Dobrą czy Krzekowo, to czymże jest Przecław :stuck_out_tongue:

Moglbys rzucic lokalizacja miejsca z google maps? Nawet tak orientacyjnie.

Jak mniemam, to tutaj:

…tyle, że starą strzelnicą wojskową zarządza teraz klub strzelecki Elita.

Głupio by było jechać tam na ASG, jak będą mieli strzelanie…

Strzelnica zajmuje zaledwie (chyba) 1/10 terenu zdatnego do naszego użytku. Z reszta, Strzelnica jest ogrodzona.

Spoko, ale za kulochwytem w czasie strzelania zabawa też odpada.
Trzeba by się z nimi kontaktować i planować wypady tam, jak strzelnica nie jest w użyciu.
Ale jakby co - ja jestem chętny. Nawet dobry dojazd z domu tam będę miał.

Tam jest miejsca wystarczająco dużo by strzelac z dala od strzelnicy. Podejde to porobię zdjęcia.

jechaj i rób zwiad może nową miejscówę znajdziesz :sunglasses:

Mieszkam niedaleko to mogę też podejść i zobaczyć co i jak szczególnie że teraz wolne mam

Kiedyś robiliśmy tam próbne strzelanki kiedy jeszcze strzelnica była pusta. Miejscówka raczej słaba.

Zdjęcia do ściągnięcia:
http://www3.zippyshare.com/v/EGytPWBP/file.html

Niedużo tych zdjęć, bo się ściemniało, a kobieta mi marudziła. Wykonane z dwóch miejsc.

Moim zdaniem zacne i klimatyczne miejsce. Będę musiał się tam kiedyś wybrać i zobaczyć na własne oczy

Nam potrzeba zacnych graczy. Jak ich znajdziesz to napisz.