Hala do Asg ?

Słuchajcie opcja wygląda tak , że wpadłem na pomysł który zakłada obowiązkowe składki co miesiąc 10 zł na hale do asg w której będzie morderczy cqb . Jednak ową halę trzeba znaleźć i wynająć , myślałem nad terenem stoczni (mnóstwo hal) za grosze wynająć od miasta czy coś dać palety itp. i zrobić arenę do cqb jak w każdym mieście .

Powodzenia :slight_smile:

Są pewne metody :slight_smile: a jeżeli hala by była 2 piętrowa i duża to już z przyjemnością by płacili :slight_smile: to 1 kebab w miechu :]

Na co metody? Na ściąganie z ludzi obowiązkowej kasy?

Jeśli chcesz, aby wszyscy się składali, to najpierw znajdź odpowiednio dużą halę. Bo chyba nie myślisz, że całe forum (no dobra, przynajmniej 200 aktywnych graczy) będzie płaciło 10zł, żeby raz w miesiącu 30 osób pobawiło się w cqb?

Co z tymi, co nie lubią i nie chodzą na cqb? Też mają płacić, “bo tak”?

10zł na wynajem, a co z materiałami do urządzenia całej hali? I jeśli rozgrywka byłaby, powiedzmy, raz w miesiącu, to co z tym wszystkim? Pozostałe 30 dni stoi na hali (i płacimy za wynajem nieużywanej hali), czy po każdej grze wszystko zwijamy i magazynujemy gdzie indziej? (gdzie i za ile?)

Możesz co najwyżej brać kasę od chętnych i z nimi się strzelać, ale co z materiałami, urządzeniem i przechowaniem?

Chyba jedyny sensowny pomysł na “arenę cqb” to bogaty inwestor, który wynajmie sobie halę, urządzi ją, i będzie często urządzał imprezy na tym obiekcie, żeby zbierać kasę na utrzymanie tego.

10 zł tak powiedziałem o … może wyjść 1 zł nie wiem rzucam pomysłem wydaje się ok ?

Widzę,że nie orientujesz się jaki jest koszt wynajmu hali w Szczecinie :wink:

Nie mniej życzę powodzenia i jakby coś takiego się udało to chętnie dam 10zł za wejście na dobrze urządzoną halę.

zależy jaka hala , jak duża i jaki stan :slight_smile:

Nie licz, że za 2000zł/miesiąc( 100 osób co 2 tygodnie po 10zł) wynajmiesz cokolwiek. 2 pokojowe mieszkanie pewnie tak,ale nie halę :wink:

sprawdzone info 1800 :slight_smile: ale mniejsza :slight_smile: wiesz jest opcja , że miasto może nam wypożyczyć na rzecz akcji ze sportem itp :slight_smile: no taki luźny pomysł jest wydaje się do wykonania :arrow_right: :neutral_face:

Jak masz dojścia to działaj :slight_smile:

Bo widzę,że działasz na zasadzie:chodźmy i zróbcie coś.

Dowiedz sie jak najwięcej(cena,powierzchnia itd) i dopiero przedstawiaj pomysł.

liczę na kogoś dojścia :slight_smile: no i to jest luźny pomysł :slight_smile: spokojnie jak będzie czas to poszukam :wink:

Nie chce Ciebie zniechęcać ale pomysł niewykonalny!!! Chyba że wyłożysz kasę jako firma i będziesz liczył że się zwróci. Społecznie nie da się tego zrobić choć by ze względów formalnych/podatkowych.
Aby zbierać kasę tym bardziej w takiej kwocie nie możesz robić tego na gębę.

O zapytanie w sprawie wynajmu hali wydaje mi sie ze trzeba się zgłosić do SPP a nie do miasta.
Koszt wynajmu to mniej wiecej od 10-15tyś i są to obiekty o malej powierzchni wraz z ceną powierzchnia rośnie.
Watpie by wynajeli w celu “rozrywki” biorąc pod uwage fakt ze ost. wszystkie spolki firmy znajdujace sie na terenie stoczni musialy podpisac cos w stylu porozumienia z zarzadem Stoczniowym w celu wspolpracy przy nadchodzącym projekcie ktory rzekomo ma odbudować stocznię , co za tym idzie wszystkie hale beda wynajmowane wylacznie do pracy nie zabawy :wink: pozdrawiam

Chcecie hale do ASG?
Zapraszamy do nas :slight_smile: Grupy ze Stargardu już się u nas strzelają i nie narzekają. Ciągle szukamy nowych osób by z czasem powiększyc hale aktualnie hala wygląda tak Redirecting... początki były jakieś 6 miesiecy temu gdzie głownie strzelali się u nas nasi znajomi (pierwszy raz mieli stycznośc z ASG i traktowali to jako sobotnią rozrywkę) z czasem dołączyły do nas grupy ze Stargardu które strzelają się regularnie. Osoby które były na Milsimie na Kluczewie tego grudnia dostały zapewne nasze wizytówki.
Jeśli czasami zamiast biegac po lesie wolisz postrzelac się w bliskiej odległości i wraz ze swoją grupą poćwiczyć taktykę ( a tego wielu drużyną brakuje) zapraszamy do nas zabawa na maxa zaczyna się już od 10 osób. Sama hala nie jest gigantyczna bo ma około 800m2 ale dookoła jest teren, który wraz ze wzrostem zainteresowania Halą mamy zamiar zaadoptować i zbudować na nim budynki. Na hali jest nagłośnienie i oświetlenie czas gry jest regulowany przy pomocy syreny, która zależnie od wyboru przez graczy sygnalizuje wejście do gry wszystkich (martwych) graczy co 2,3,4…minuty. Limit to 350fps-ów.
Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszamy: Redirecting... wystarczy polubic stronę i dowiecie się o wszystkich nadchodzących wydarzeniach.
Serdecznie zapraszamy