Wspołpraca z farbkarzami...

Witam szanowne grono.
Na wstępie posłodzę Wam trochę jak rasowy dupowłaz a potem przedstawię swój interes do Was.

Zatem: dzięki za miłe przyjęcie. Przy każdej możliwej okazji, strzelanka, ONM, wizyta w Shodgunie, zawsze poznaję kolejnych pozytywnych wariatów. cieszę się też że, w mniejszym gronie co prawda, mogliśmy postrzelać się hotelu w lubuskiem przy czym miałem swój udział.
Jestem pod dużym wrażeniem obserwując jak fajną, zgraną, pomocną i kapitalną ekipę tworzycie. Cieszę się że mogę z Wami działać na coraz to nowych frontach.

Nie chwaląc się powiem Wam, że przejąłem obowiązki Wayne’a (tak, tak - tego legendarnego człowieka) we współpracy z Piranha Paintball z Damianem na czele. I teraz przechodzę do sedna sprawy:

  • Od czasu do czasu organizowaliśmy w poprzednich sezonach przy okazji imprez “kawalerskich” porwania/aresztowania. Z racji tego, że tego typu akcje są obłożone lekkim ryzykiem bardziej preferujemy stylizacje “specjalsi” niż bandyci. Uderzam zatem do Was - osób pozytywnie zakręconych które chętne by były we wzięciu udziału w takich akcjach. Zgodnie z moją wiedzą zasięgniętą u szanownej administracji podobne akcje miały juz miejsce. Najchętniej zatem nawiązał bym kontakt z osobami które już brały wcześniej w tym udział. Zaznaczam również, że zdecydowanie zależy mi na osobach które już ukończyły 18 lat. Potrzebujemy 3-5 osób. Umundurowanie tak naprawdę dowolne zbliżone do tych używanych w naszym kraju czylli WZ multicam itp. Oczywiście repliki oraz oszpejowanie dowolne i mile widziane.

Pierwsza taka akcja jest wstępnie zaplanowana na 21.05.22 a następna tydzień później.

Od siebie dodam również, że chętnie połączył bym to z promocją Airsoftu, miasta oraz zaprzyjaźnionych firm. Chciał bym takie motywy nagrywać, montować z nich trailery, spoty itp. Wszelkie tego typu akcje będziemy organizować w miejscach gdzie nie będziemy robić niepotrzebnego zamieszania, czy przyciągać uwagi, choć kto wie - jeśli promocja powiedzie się i zyskamy na przychylności społeczeństwa może nawet władz miasta, w co bardzo wątpię (sory rozmarzyłem się) to będzie można organizować szerzej zakrojone operacje. :smiley:

Dysponujemy własnym “tajniackim” autem, a warunki współpracy bardzo chętnie dogadamy przy spotkaniu integracyjnym :sunglasses: