Kto gra w gry komputerowe? ;]

no właśnie. założyłem, bo patrzę że zainteresowanie tematem wzrosło 8)

ja osobiście grywam online w Call of Duty, starcrafta(od niej zaczynałem online w ogóle), czasem w MU, jeśli baaardzo mnie nudzi reszta, jeśli chodzi o singleplayer to raczej mnóstwo gier preferuję, najbardziej RPG, RTSy, FPS to raczej rzadziej. najczęściej gram jako Niebieskid2, albo [JOS3]F!r3w@lK3r.

no więc?.. dawajcie co macie chłopcy i dziewczęta :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

ps. możecie jeszcze pisać, co ciekawego w kompach macie;]

Ja jestem wierny starej grze o nazwie red orchestra

1 polubienie

Rico ale tej najstarszej ?

Ale że Pegasus ma awarię?

Ja polecam Bomber Crew

Tak tej najstarszej co wyszla jako pierwsza red orchestra ostfront 41-45 i dodatek darkest hour europe 44-45 .Grafika juz stara jak na te czasy ,ale od kad wyszla ta gra to jestem jej wierny

1 polubienie

Mieszkając jeszcze we Wrocku w niedziele graliśmy rano na polu paintballowym a po powrocie szybki obiad i później ogień w Red Orchesta. Pakowaliśmy się wszyscy do jakiegoś blaszaka i “nakurwialiśmy salta” do nocy :mrgreen:

1 polubienie

I raz na jakis czas battlefield 1 i sw battlefdont 2

1 polubienie

Kuuuuurła widzę że koneser tu się zjawił

tylko WT :slight_smile:

Czasem odpalam Quake 3 przez przeglądarkę www.

Ja gram dużo ale głównie w single, skończyłem parę dni temu Control i teraz tłukę Dying Light, dla odprężenia po pracy. Wyobrażam sobie, że zombiaki to klienci. :wink:

U mnie Battlefield 1, Call of Duty Modern Warfare 2019, Warzone 2.0, Planet Zoo, niedawno kupiłem Lego Star Wars the Complete Saga i też mam w planach ograć. Czasem też jakieś gierki o zombiakach, ogółem mam dużo gier w które nie gram, ale dla towarzystwa jeśli ktoś szuka współgracza to mogę.

Głównie w Sons of the forest, Battlefront i Dying light 1 i 2.

i kasuję partycje przy instalacji windowsa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie no Quake jest przez www :smiley:

Chopaki kto ze mno zagra w fortnajt? Wymagania: byle byś miał fałdolce bambiku

Przebijam.

Close Combat II: A Bridge Too Far i CC IV: Battle of the Bulge. Ostatnimi chwilami raczej ta druga.

War Thander

1 polubienie

Ja gram w wz2 i cold war