Konkurs dla techników I majsterkowiczów replik – do wygrania replika A&K M1873 „Mares Leg”!!

Witajcie. Organizuje konkurs dla Taktycznego Szczecina przeznaczony dla serwisantów, techników, majsterkowiczów i dla wszystkich którzy chcą podjąć się wyzwania. Konkurs polega na złożeniu repliki, która została jak Thanos by powiedział „Zredukowana na atomy”. Replika to właśnie ta którą można wygrać, czyli A&K M1873. Jest to replika o niezwykle „ciekawym” wnętrzu. Złożona replika jest sprawna natomiast często pojawiają się usterki, które wy musicie ogarnąć i naprawić :wink: .
Udział w konkursie jest darmowy. Nic nie trzeba płacić, wystarczy być zarejestrowany na Taktyczym Szczecinie
Wystarczy napisać komentarz że jest się chętnym. Wtedy ustalę z osobą jak mogą części zostać przekazane.

Osoba ma tydzień na naprawę.

Jeżeli uda mu się złożyć i naprawić replikę, będzie ona sprawdzana czy faktycznie działa. Będzie ona przestrzelona, zbadana i zanalizowana. Jeżeli nie pojawią się usterki to dana osoba wygrywa, natomiast jeżeli coś będzie nie tak lub replika nie będzie działała, zostanie ona znów rozłożona i przekazana kolejnej sobie.

Konkurs ten jest, żeby pokazać kto jest mistrzem majsterkowania. Konkurs również został zaakceptowany przez administracje.

Jakiekolwiek pytania proszę kierować w komentarzach tego postu by inni również widzieli.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! :slight_smile:



Warunki i zasady:

  1. Osoba wylosowana przekaże mi (yodaz) dane kontaktowe do celów komunikacji i weryfikacji.
  2. Osoba wylosowana ma tydzień na złożenie repliki do stanu działającego.
  3. Replika zostanie przestrzelona, sprawdzona pod względem szkód, żeby ocenić, czy jest ona sprawna
  4. Osoba wylosowana może korzystać z innych dostępnych przez jego części natomiast nie może ona modyfikować stockowe części repliki.

Dajcie znać czy ktoś wziął to na warsztat bo jestem ciekawy jak się gra dalej toczy :blush:

Narazie to żaden odważny się nie zapisał :smiley: a myślałem że coś potraficie zrobić :stuck_out_tongue: