CQB

Siemaneczko,
wiem, że są spotkania cqb na wiskordzie (oczywiście nie teraz, chociaż nie wiem). Pytanie teraz brzmi, czy jest jakaś grupka, stronka, cokolwiek gdzie można się dowiedzieć o spotkaniach? Może jeszcze w innych miejscach są?

Jeśli ktoś uzna, że nie będziesz stwarzał zagrożenia dla siebie innych to pewnie prędzej czy później tam trafisz w magiczny sposób… :wink:

Illuminaci :nerd:

Nie Iluminaci tylko ludzie jaszczury, kontrolują świat i rozgrywki cqb w Szczecinie :sunglasses:

Bo Illuminaci nie istnieją. Każdy Illuminata Ci to powie :stuck_out_tongue:

no niech ktoś quwa zrobi hokus pokus …

Szkoda że teraz nie ma oficjalnych strzelanek i nie ma kto i jak tego uznać :unamused: Ja chciałem tylko wpaść i ponagrywać, a czekam już pół roku na taką szansę. Ale to oczywiste - grupa nie istnieje, więc nie może być żadnych materiałów wideło :wink:

Żadnym sekretem nie jest fakt, że jeszcze nie dawno coś tam organizowałem (inne osoby i grupy również, co by oddać im honory).

Wpuszczenie tam “randomów” nie ma najmniejszego sensu, wpuszczenie “obcych” i “małoletnich” na własna odpowiedzialność również. Dlatego spotkania mają charakter raczej zamknięty :wink:

W sobotę o 12 na mostach jest komercja paintballowa :smiley:

Dziękuję ,dziękuję :smiley: