WOŚP 2021

Kochani! :smiley:
Dnia 31.01.2021 odbędzie się 29 Finał WOŚP no i oczywiście nie może zabraknąć Nas w tym wydarzeniu, nawet pomimo pandemii. Tegorocznymi sprawami organizacyjnymi zajmuję się ja (Talib) oraz Wayne. Tak jak w zeszłym roku współpracujemy ze sztabem Make It Funky posiadający sztab w Teatrze Lalek Pleciuga. Zatem na ten moment podaję poniżej informacje jakie są znane na ten moment:

  1. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu jako obstawa puszki lub osoba kwestująca w pełnym szpeju, należy wysłać na adres mailowy
    www.m-rozmarynowski@wp.pl następujące dane: Imię, Nazwisko, Ksywa, Team, Zdjęcie!!! (Bez niego nie zostanie uwzględnione zgłoszenie), Obstawa czy “Puszkowy”, telefon kontaktowy (nieobowiązkowo). Dane te będą potrzebne do stworzenia identyfikatorów oraz do zgłoszenia na Policję.

PS. Zgłoszenia można również wysyłać na Priv oraz na FB (Michał Rozmarynowski)
2. Termin wysyłania zgłoszeń: 18.01.2020 do godziny 23:59. Zgłoszenia wysyłane po terminie nie będą rozpatrywane.

  1. Ponieważ mamy czas obostrzeń (i raczej się to nie zmieni do stycznia) i w jednej grupie może być max 5 osób, jeden wolontariusz z puszką prawdopodobnie nie wystarczy (jestem zgłoszony jako puszkowy :slight_smile: ). Na dzień 28.11 mi wiadomo że istnieje jeszcze około 100 miejsc więc zachęcam do zgłaszania się jako wolontariusz. Na jedną grupę pięcioosobową będzie bowiem przypadał jeden “puszkowy”. Link do zgłoszenia swojej kandydatury na wolontariusza: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

  2. Wszelkie pytania proszę kierować pod tym postem lub na mój PW.

TALIB WOSP ZOSTAL PRZENIESIONY NA 31 STYCZNIA

Z racji wprowadzenia kwarantanny narodowej oraz co za tym idzie przełożenia daty finału na 31.01.2021, termin zgłoszeń na obstawę puszki zostaje przedłużony do 18.01.2021 do godziny 23:59. Pierwszy post został edytowany w celu zawarcia w nim poprawek. Dzięki @RICO za powiadomienie. Zdrówka i Siema!

Dostałem SMSa że do dzisiaj można jeszcze zgłaszać się jako wolontariusz. Potem będzie można być wyłącznie strażnikiem puszki.
Pozdrawiam.

Garść drobnych ważnych informacji. Obostrzenia jakie będą obowiązywać w trakcie kwestowania:

  • możliwość poruszania się w maks 5 osobowych grupach.
  • konieczność noszenia rękawiczek i maseczek (nie ważne jakich. Mają być zasłonięte dłonie usta i nos.).
  • konieczność posiadania płynu dezynfekującego (będę miał).
    Zasady odnośnie replik:
  • żadnych baterii
  • żadnych kulek
  • żadnych gazów
  • zakaz strzelania
  • można chodzić z wpiętym magazynkiem
  • nie celujemy w ludzi i nie robimy szeroko rozumianego przypału.
    To na razie tyle. W niedalekiej przyszłości będą dalsze informacje.

Kolejna garść informacji:
Dnia 31.01.2021, zbiórka pod teatrem lalek “Pleciuga”, a dokładniej **“PLECIUGA Caffe” pl.Teatralny 1 o godzinie 9:00.**W przypadku spóźnienia proszę dzwonić na numer 500 619 204 aby się zgadać. Do czasu otrzymania identyfikatora nie należy paradować z repliką na wierzchu. Pozwolenie od Policji mamy od 9:00 do 16:00 (kwestować można do 20:00), więc jak będziemy chcieli polansować się dłużej to dajcie znać w trakcie. Serduszka podajemy darczyńcom do rąk (nie naklejamy). Ubierzcie się ciepło. Zakres temperatur jaki będzie panował w niedzielę to od -3 do 1st.C. Do zobaczenia.