Charytatywny Festyn Rodzinny

Witam wszystkich Forumowiczów,
Słuchajcie, Dnia 20.09.2020 roku, przy ul. Hożej 6 na boisku, drużyna Czarni Szczecin organizuje festyn, na którym będą zbierać pieniądze dla 7-mio letniego Bartka aby wspomóc go w walce o odzyskanie wzroku. Nic zobowiązującego, wspomniałem organizatorowi, że wrzucę tu info na forum, może ktoś z was, grupa, czy pojedyncze osobniki, zechce pojawić się na godzinę lub dwie, pokazać szpej, może ewentualnie pozwolić zrobić sobie zdjęcie za kilka złociszy dla Bartka lub mały pokaz taktyki zielonej, no nie wiem :wink:
Nie wiem czy sam nie ubiorę się w to co mam, choć dopiero zaczynam, ale chodzi o szczytny cel.
Jeżeli braliście już w czymś takim udział i może macie akurat chwilę tego dnia, na priv prześlę dane do organizatora, abyście mogli ustalić szczegóły.
Już na pewno słyszałem, że nie mogę mieć chyba baterii w swojej replice ale ewentualnie, możecie jeszcze coś podpowiedzieć w temacie, aby tam być po prostu figurką do zdjęć ale zgodnie z prawem?
O strzelaniu nawet nie myślę, ponieważ wiem ile krzywdy mogą wyrządzić kulki :slight_smile:

Link na fejsie do wydarzenia: Gramy, by świat Bartka nabrał ostrości!

Ilu z taktycznego wezmie udzial ?

Razem ze znajomym zorganizujemy ogólnowojskową dioramę. Jak ktoś chce dołączyć to zapraszam.

Ogolnie mowiac panowie,wchodze w to z checia pomoge

Super, dzięki. Czy jakoś mogę wam pomóc?

Jak masz jakieś wojskowe skrzynie, plandeki czy inne rzeczy z których można coś zbudować to możesz wziąć :smiley:

Z checia bym wzial ,niestety brak u mnie tego typu rzeczy

Ja mam dwie skrzynki wojskowe drewniane. Mogę pożyczyć (pod warunkiem że ktoś samo po nie przyjedzie, i z nimi po).

2 skrzynie znajdę jakieś wojskowe :slight_smile:

Pytanie.Jakies konkretne informacje na temat festynu ,gdzie i o ktorej godzinie np to kiedy bedzie wiadomo ostatecznie

orzesz kurde ja tam do szkoły chodze

Siema ja tez tam bede ( gram w czarnych szczecin ) i będę starał się co nie co ogarnac mam chetnych 2-3 osoby ze szpejem sam tez biore swoj set reko :wink: im nas wiecej tym lepiej w sobote bedziemy robic wstępne przygotowania i ustalę gdzie będzie dla nas kawalek terenu mimo to mysle ze więcej bedziemy chodzic niż stać na punkcie

Start w niedzielę 20 o 12tej.

@Grab o której planujecie być? Też muszę z tymi skrzyniami wiedzieć :stuck_out_tongue:

Też się pojawię w sobotę po 17tej. Chcę z Kubą pogadać na ten temat. Od razu ciebie podpytam o kilka szczegółów :smiley:

Ja moge byc wczesniej jak trzeba jakies pomocy.Tylko mialbym prosbe jakby ktos na przystanku na hozej by poczekal.Przyznam ze raptem tam bylem ze 2 razy w tych okolicach

2 godziny przed imprezą się pojawię i zacznę wszystko rozstawiać.

Krótka mapka jak dojść z przystanku. W razie czego pisz lub dzwoń 666818481, wyjdę po ciebie. :slight_smile:

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy się pojawili i pozwolili macać swój szpej :wink:
Grab, repliki naprawdę super robota. Szacun wielki.
Niestety za dużo zdjęć nie mam ale czekam na fotki od organizatora. No i wbił się mój młody niestety
Podczas festynu udało się uzbierać 26000 włącznie z aukcjami, które trochę trwały :stuck_out_tongue: Wszystko zostanie przekazane dla Bartka.
Jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile:







Redirecting... Pierwsza Paczka zdjęć dla chętnych :smiley: