Wybór baterii Li-po 11,1v T-deans

Cześć

Miałem chwilową przerwę spowodowaną wadliwą komorą hop-up którą chyba udało mi się naprawić i niesprawną baterią.Teraz mam trochę środków na karcie i stoję przed wyborem baterii do repliki :neutral_face: .Niemal bez namysłu bym kupił baterię Redox’a lub Elektroriver’a ale zasłyszałem niezbyt przychylne opinie co do Redox’a ,a co do drugiej nie znam marki i nie wiem z czym to się je.Warto też zaznaczyć że batki muszą zmieścić się do kolby w m4 od Specny.Oto moje propozycje,proszę o waszę opinie na ich temat:

Jeśli znacie jakieś lepsze baterię,zachęcam do podsyłania linków :smiley: .Chętnie przytulę nawet używaną baterię jeśli ktoś ma na zbyciu,a jest w dobrym stanie :slight_smile:

Przejdź się do RCTRAX na górnym piętrze Nowego Turzyn. Od ch_ja ich tam mają. Babka ci dobrze doradzi którą dobrać.

Ja posiadam redoxa 11.1 1200 malutkiego i jest świetny, nie narzekam od pół roku :wink:

Dzięki za pomoc,jednak po przeczytaniu wielu opinii i sprawdzeniu wielu źródeł.Wybór przez presję czasu i rozmiary padł na ElektroRiver’a.