Szukam aktorów

Witajcie
Na to forum skierował mnie znajomy, może tutaj znajdę kilka zainteresowanych osób ze Szczecina.
Prowadzę ze znajomymi na Youtube kanał poświęcony szeroko rozumianym sztukom przetrwania. Mam jeden bardzo fajny ( według mnie :stuck_out_tongue: ) temat, który chciałabym sfabularyzować. W związku z tym szukam kilku ( czterech, pięciu ) chętnych osób, które posiadają kompletny mundur WP ( najłatwiej chyba o WZ93 ) i repliki karabinów. Osoby te miałyby się wcielić w role żołnierzy, którzy patrolują ulicę, legitymują wybrane osoby, kogoś niepokornego poszarpią itp. - taka symulacja współczesnego stanu wojennego. Współpraca non profit, gdyż sami na swojej działalności nie zarabiamy, chcemy przekazać innym naszą zajawkę. Jeśli to będą członkowie jakiejś grupy zorganizowanej to oczywiście stosujemy barter w formie polecania strony i specjalne podziękowania za udział.
Całość nagrania trwałaby około 2h. Nie będzie skomplikowanych dialogów, jedynie proste komendy w stylu: “dokumenty do kontroli”, “rzucasz się? O Ty s…u!”, “patrzcie, ten koleś wygląga podejrzanie, trzeba go sprawdzić”.
Przykładowy odcinek ( wstawki fabularne od 6- tej minuty ) Krav Maga / moc drzew 🌲🌳🍁🍃 - YouTube

Termin nagrań ustalimy tak, żeby pasował wszystkim zainteresowanym.
Trzeba pokazać swoją twarz - kominiarki odpadają. :wink:
Wiosną nasze odcinki trafią ponownie na kanały TV Adventure HD i TVR, więc trzeba się liczyć z pokazaniem się w małej, ale ogólnopolskiej stacji TV.

Zainteresowane i zdecydowane osoby proszę o kontakt mailowy: kontakt@vademecumprzetrwania.pl

Pozdrawiam