Razem dla DKMS

**Witojcie toważysze.**Dziś miała miejsce ciekawa rozmowa. Mianowicie sympatyczna Pani z DKMS poprosiła nas ASGejów o pomoć przy organizacji hepeningu… czy coś w ten deseń.

    • Kiedy, już mówię: pod koniec maja (dokładnej daty nie znam choć postaram się w miarę szybko to ogarnąć)
  • Gdzie: teren centrum handlowego Galaxy
  • Co mieli byśmy tam robić: a no zaszpejować się pochodzić, ponaganiać ludzi do stoiska i rozdawać ulotki i gadżety.

-Planuje także podżucić pomysł abyśmy wystawili się także z naszą wystawką (o ile to wypali).
-Jak się uda to także postaram się dogadać z policją czy moglibyśmy chodzić w okół Galaxy.
Tak więc proszę do końca tygodnia o zgłaszanie się do mnie … lub wypełnić ankietę :wink: (link niżej :wink: )na razie orentacyjnie. Chcę zobaczyć ilu nas będzie :smiley:https://forms.gle/rPeawzLP6sPN6YPn7

Organizacja “hepeningu czy coś w ten deseń”, gdzieś pod koniec maja, chodzenie w pełnym rynsztunku po CH galaxy, gdzie nawet nie zostało to ustalone z właścicielem terenu. Intencje może i dobre, ale po tym poście wnioskuje, że cały plan był chyba wymyślony w kilka minut. Oczami wyobraźni widzę jak policja zawija “asgejów” na dołek. Ja się na to nie piszę… bo nawet nie wiem co to finalnie jest by się w ogóle na to pisać :wink:

Wszystko jest w trakcie… Czytanie ze zrozumieniem też przydatna rzecz… Jest napisane że na razie orientacyjnie pytam czy ktoś chciałby pomóc.

Ja sam też niewiele informacji dostałem więc na razie proszę o wyrozumiałość.

Człowieku ogarnij się. Wszędzie widzisz tylko same problemy.

To prawda, ale to chyba gorzej świadczy o tym przedsięwzięciu niż o mnie, hm?

@Kmovsky - ja tutaj na razie widzę “zarys” przedsięwzięcia i zakładam, że jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych to BulletMan ogarnie zgody/pozwolenia i nawet paszporty polsatu jak będzie trzeba.

Zwyczajnie nie podcinaj skrzydeł kiedy ktoś chce zrobić coś ponadprogramowego w dobrej sprawie i pro publico bono.

Może warto byłoby na którejś zbiórce w niedzielę wspomnieć o wolontariacie DKMS?

I jak tam z tematem?

Witajcie :wink:

Już niedługo powstanie nowy temat z już dokładnymi informacjami :wink: Dzięki za konstruktywne odpowiedzi :wink: