Konkurs dla techników I majsterkowiczów replik – do wygrania replika A&K M1873 „Mares Leg”!!

Offtopic, czyli dyskusja na dowolny temat
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yodaz
Posty: 47
Rejestracja: 21 września 2019, 14:23
Kontakt:

Konkurs dla techników I majsterkowiczów replik – do wygrania replika A&K M1873 „Mares Leg”!!

Post autor: yodaz » 27 kwietnia 2021, 21:58

Witajcie. Organizuje konkurs dla Taktycznego Szczecina przeznaczony dla serwisantów, techników, majsterkowiczów i dla wszystkich którzy chcą podjąć się wyzwania. Konkurs polega na złożeniu repliki, która została jak Thanos by powiedział „Zredukowana na atomy”. Replika to właśnie ta którą można wygrać, czyli A&K M1873. Jest to replika o niezwykle „ciekawym” wnętrzu. Złożona replika jest sprawna natomiast często pojawiają się usterki, które wy musicie ogarnąć i naprawić ;) .

Udział w konkursie jest darmowy. Nic nie trzeba płacić, wystarczy być zarejestrowany na Taktyczym Szczecinie


Konkurs rozpocznie się od wylosowania kandydata na strzelance (23.05).
Żeby zapisać się należy umieścić pod tym postem, komentarz z dopiskiem „Mares”. Na jedna osobę przysługuje jedno zgłoszenie do konkursu. Termin zapisania się jest do 21.05.2021.

Po wylosowaniu „szczęściarza” zostanie mu przekazana replika, która będzie rozłożona na części. Osoba wylosowana ma tydzień (do następnej strzelanki) żeby złożyć replikę. Jeżeli uda mu się złożyć i naprawić replikę, będzie ona sprawdzana czy faktycznie działa. Będzie ona przestrzelona, zbadana i zanalizowana. Jeżeli nie pojawią się usterki to dana osoba wygrywa, natomiast jeżeli coś będzie nie tak lub replika nie będzie działała, zostanie ona znów rozłożona i przekazana kolejnej wylosowanej osobie.

Konkurs ten jest, żeby pokazać kto jest mistrzem majsterkowania. Można pomyśleć ze pierwsza wylosowana osoba z automatu wygra, ale nigdy nie wiadomo, jak wyjdzie w praktyce ;) . Konkurs również został zaakceptowany przez administracje.

Jakiekolwiek pytania proszę kierować w komentarzach tego postu by inni również widzieli.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)Warunki i zasady:
1. Osoba wylosowana przekaże mi (yodaz) dane kontaktowe do celów komunikacji i weryfikacji.
2. Osoba wylosowana ma tydzień na złożenie repliki do stanu działającego. Musi on pojawić się na następnej strzelance (jeżeli nie będzie mogła z powodów niezależnych od niej, musi mnie poinformować i przekazać replikę). Jeżeli osoba nie wstawi się, zostanie ona zdyskwalifikowana.
3. Replika zostanie przestrzelona, sprawdzona pod względem szkód, żeby ocenić, czy jest ona sprawna
4. Osoba wylosowana może korzystać z innych dostępnych przez jego części natomiast nie może ona modyfikować stockowe części repliki.
5. Osoba, która uszkodzi celowo replikę zostanie zdyscyplinowana na forum Taktycznego Szczecina. Również to się tyczy, gdy sobie przywłaszczy replikę. To jest zabawa, jak nie potrafisz to nie rujnuj tego innym.
Załączniki
179056232_468556791064368_795946195657683650_n.jpg
(҂‾ ▵‾)︻デ═一 (˚▽˚’!)/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości