Naszywki - ZNACZNIKI STRON, IMIENNE itp.

28 września zamawiam naszywki, jeśli ktoś chce może się dołączyć - koszty przesyłki pokrywam ja.

Zamówienie będę robił jak zawsze od Pawhaft, jest to sprawdzony przeze mnie człowiek. Naszywki na wysokim poziomie :wink:

Przykładowe ceny:

  1. Naszywka imienna +rzep - 4,50zł
  2. Znacznik stron (żółto-czarny, 4cmx10cm) +rzep - 8zł

Reszta naszywek w podanym wyżej linku do ‘sklepu’ użytkownika allegro.
Istnieje możliwość zamówienia naszywek niestandardowych, wtedy będziecie musieli mi albo bezpośrednio do nich wysłać projekt i spytać o wycenę - wszystko jest do ugadania.

Na zamówienia i pieniądze czekam do 27 września, zamówienie zostanie złożone 28 września, naszywki będą do odbioru najprawdopodobniej już na strzelance 4 albo 11 października - wszystko zależy od ilości sztuk.

Jeśli chcesz coś zamówić napisz do mnie PW, ustalimy wszelkie szczegóły.

I JEDNA UWAGA: Jak wiadomo, stosujemy na strzelankach te oznaczenia żółto-czarne, sporo osób ich nie posiada albo o nich zapomina (nie wiem); także prośba ode mnie żeby te osoby, które nie mają tych znaczników je po prostu zamówili… Przyjęliśmy zasadę, że każdy musi mieć znacznik, chwała tym, którzy mają taśmy do oznaczeń, chociaż one kosztują 20-30zł za rolkę i w końcu takim osobom odechce się sponsorowania innych, bo mało osób płaci te 1zł. Bez taśmy będziemy mieli problem > :wink: >
Także apeluję z prośbą o to, żeby każdy kto nie ma takiego znacznika, zamówił czy to przeze mnie czy sam indywidualnie! Jest to wydatek jednorazowy, bo znacznik zostaje na stałe, szybciej przebiegnie ‘oznaczanie’ drużyn a osoby kupujące taśmy zaoszczędzą na kulki.

2x imienne multicam,obwodka i litery bezowe takie same jak wczesniej mi brałeś wiesz co i jak. :sunglasses:

Zamówiłbym tylko nie miałbym jak odebrać :smiley: Jak bawisz się w wysyłanie pocztą polską to zamówiłbym, a i strzel autograf na kartce :laughing:

:laughing: Mogę Ci wysłać, żaden problem :smiley:

Jeśli to nie problem to poproszę 1x imienna - multicam, obwódka piaskowa + 1x do oznaczania stron. Oczywiście zapłacę za towar i przesyłkę do mnie, Info podam na PW. Preferuję wpłatę na konto bankowe.

Pomijając mam nadzieję ( o ile wysyłałbyś pocztą polską :laughing: ), że nie odpakuje listonosz, weźmie do domu a włoży do środka jakieś gówno albo kamień :laughing: Musiałem o tym wspomnieć po tym jak oderwali mi w szkole naszywkę ( polski ) z plecaka wartą grosze :laughing: Śmiać mi się chciało, że ktoś mógł być takim desperatem, żeby mu to było potrzebne :laughing:

I żeby nie było! Chcę autograf :smiley: Powieszę na ścianie albo przykleję do czoła :smiling_imp:

Dla mnie poproszę 1x naszywka imienna Multicam + 1x Grupa krwi A RH+ Multicam.
Kolor haftu oliwkowy :slight_smile:

Zapisane :slight_smile:

Dla mnie jeszcze 2x znacznik stron :wink:

2x znacznik stron poproszę oraz 3x naszywka imienna multicam z napisem beżowym (Skowron)

Roger :sunglasses:
Mała lista wszystkich tych, co do mnie pisali; jeżeli coś się nie zgadza czy to w naszywkach czy w moich obliczeniach - dajcie znać;
Tak jak pisałem w pierwszym poście, zamówienia przyjmuje do 27 września, jest to też termin do wpłat pieniędzy (jeżeli na strzelance, to będę 27 - teraz 20 będę nieobecny), jeżeli na konto bankowe to na PW mogę podesłać numer konta i dane

1. Hiszpan - 9zł
2x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obwódka) beżowe

2. Havoc - 12,50zł
1x IMIENNA: tło Mullticam, Haft (napis+obwódka) piaskowe (4,50zł)
1x ZNACZNIK STRON (8zł)

3. Husarz - 25zł
2x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obwódka) czarne (9zł)
2x ZNACZNIK STRON (16zł)

4. Piluś - 32zł ZAPŁACONE
4x ZNACZNIK STRON

5. Grab - 28zł
1x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obwódka) olive (4,50zł)
1x GRUPA KRWI, tło Multicam, A RH+ (7,50zł)
2x ZNACZNIK STRON (16zł)

6. Sicin - 16,50zł ZAPŁACONE
1x IMIENNA: tło Czarne, litery białe, obwódka czarna (4,50zł)
1x LOGO WTF czarno-białe (12zł)

7. Skowron - 29,50zł
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
3x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obwódka) beżowe (13,50zl)

8. Siłownik - 16zł ZAPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON

Ja poproszę:
2x WSZYSTKIE GRUPY KRWI Mundur wz 2010 RIPSTOP 50x25 - 5277006326 - oficjalne archiwum Allegro
2x Naszywka Name Patch Nazwisko Mundur wz 93 wojsko - 5668883219 - oficjalne archiwum Allegro
1x Flaga GROM POLSKA WALCZĄCA Naszywka PW 5x3 oliv - 5277006460 - oficjalne archiwum Allegro
2x GROM POLSKA WALCZĄCA Naszywka PW 95x95 wz2010 cz - 5277006377 - oficjalne archiwum Allegro
Dla pewności wszystko z rzepem.

Ok, tylko podaj jaka grupa krwi :smiley:
Reszta tak jak na aukcji (kolorystyka tła, liter i obszycia) ?

A sorki zapomniałem,tło nasza wz93; wszystkie obwódki itp. czarne; Grupa krwi A RH+

UPDATE LISTY

1. Hiszpan - 25zł OPŁACONE
2x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) beżowe (9zł)
2x FLAGA GROM POLSKA WALCZĄCA (8zł)
1x GRUPA KRWI: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) piaskowe, 0 RH+ (8zł)

2. Havoc - 50zł OPŁACONE
1x IMIENNA: tło Mullticam, Haft (napis+obszycie) piaskowe “HAVOC” (4,50zł)
1x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) piaskowe: “ERYŚ” (4,50zł)
1x IMIENNA: tło wz.93, Haft (napis+obszycie) czarne: “KAMIKADZE” (4,50zł)
1x IMIENNA: tło wz.93, Haft (napis+obszycie) czarne: “EXPLORER” (4,50zł)
1x ZNACZNIK STRON (8zł)
1x GODŁO POLSKI WZ.93 (8zł)
2x POLSKA WALCZĄCA GROM MULTICAM (16zł)

3. Husarz - 25zł OPŁACONE
2x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) czarne (9zł)
2x ZNACZNIK STRON (16zł)

4. Piluś - 32zł OPŁACONE
4x ZNACZNIK STRON

5. Grab - 28zł OPŁACONE
1x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) olive (4,50zł)
1x GRUPA KRWI, tło Multicam, A RH+ (7,50zł)
2x ZNACZNIK STRON (16zł)

6. Sicin - 16,50zł OPŁACONE
1x IMIENNA: tło Czarne, litery białe, obszycie czarne (4,50zł)
1x LOGO WTF czarno-białe (12zł)

7. Skowron - 29,50zł OPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
3x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) beżowe (13,50zl)

8. Siłownik - 23zł OPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA (7zł)

9. Haski - 20zł OPŁACONE
2x NASZYWKA NIESTANDARDOWA (czarny+olive, olive+czarny)

10. Zegarek - 37zł OPŁACONE
2x GRUPA KRWI: tło wz.93, Haft (napis+obszycie) czarne, A RH+ (8zł)
2x IMIENNA: tło wz.93, Haft (napis+obszycie) czarne (9zł)
1x FLAGA POLSKA WALCZĄCA (4zł)
2x FLAGA POLSKA WALCZĄCA GROM (16zł)

11. Czaja - 48zł OPŁACONE
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA FLAGA USA (gwiazdki po lewej) kolory: brązowy+piaskowy (8zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA FLAGA USA (gwiazdki po lewej) kolory: brązowy+piaskowy (8zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA FLAGA USA (gwiazdki po prawej) kolory: brązowy+piaskowy (8zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA FLAGA USA (gwiazdki po prawej) kolory: czarny+olive (8zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA LOGO 2-38 CAV (7cmx4cm, olive) (8zł)
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA LOGO SEAL (7cmx4cm, piaskowe+złoty) (8zł)

12. Sfeter - 34zł OPŁACONE
1x NASZYWKA NIESTANDARDOWA (9zł)
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
1x IMIENNA: tło Muticam, Haft (napis+obszycie) beżowe (4,50zł)
1x IMIENNA: tło olive, Haft (napis+obszycie) czarne (4,50zł)

13. Wayne - 25zł OPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
2x IMIENNA: tło Multicam, Haft (napis+obszycie) beżowe (9zł) - “KOLA” i “waYne”

14. Sovi3t - 25zł OPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
2x IMIENNA: tło czarne, Haft (napis+obszycie) żółte (9zł) - “SOVI3T” i “Дмитрий Бабич”

15. Chomik - 28zł OPŁACONE
1x ZNACZNIK STRON (8zł)
1x LOGO WTF (12zł)
1x LOGO TAKTYCZNYSZCZECIN (8zł)

16. Herod - 24zł OPŁACONE
3x ZNACZNIK STRON

17. Kojot - 40zł OPŁACONE
2x ZNACZNIK STRON (16zł)
1x LOGO TAKTYCZNYSZCZECIN olive (8zł)
1x LOGO SEKCJI FOXTROT, olive (8zł)
1x LOGO SEKCJI FOXTROT, tan (8zł)

18. Nonoxx - 8zł OPŁACONE
1x ZNACZNIK STRON

OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE NASZYWKI Z RZEPEM :smiley:
Ponownie, jeżeli coś się nie zgadza - piszcie!

Przypominam, że na pieniądze czekam do 27.09 włącznie!
Osoby, które nie wpłacą do tego czasu zostaną usunięte z zamówienia, a ich naszywek po prostu nie zamówię.
Pieniądze można mi przekazać na strzelance w niedzielę albo wysłać przelew (najpóźniej w piątek, żeby doszedł max do poniedziałku) - numer konta i dane podam na PW.

Poproszę 3 znaczniki żółto - czarne.

Przypominam o terminie wpłat na naszywki, który mija JUTRO (27.09), zaktualizowana lista jest 2 posty wyżej, można sprawdzić czy wszystko się zgadza, łącznie z hajsem :smiley:
Jeśli ktoś wysłał przelew to pieniądze spokojnie dotrą raczej do poniedziałku, także tutaj nie ma problemu :slight_smile:

ja ci Wookie dam dzisiaj hajs,ok?

No luz :smiley:

Naszywki zamówione, dostałem informacje, że zostaną przygotowane w ciągu 5-7 dni (roboczych); do tego czas transportu, to najprawdopodobniej będą do odebrania na strzelance 11 października, a najpóźniej od 18 października - będę je nosił na każdą strzelankę tak jak pisałem wcześniej; także praktycznie co niedziele będą do odbioru u mnie :slight_smile:

Update: Naszywki zostały wczoraj do mnie wysłane, także najprawdopodobniej jutro już będą u mnie :slight_smile: do odebrania na najbliższej strzelance i na każdej kolejnej, lub ew. jak ktoś jest niecierpliwy może mnie złapać na Dąbiu lub w ciągu dnia w okolicy Cukrowej/Krakowskiej