11.10.2020 Otwarty trening z tatyki zielonej

W imieniu grupy t.Ch chciałbym Was zaprosić na organizowany przez nas trening z taktyki zielonej. Zaproszenie kierujemy głównie do pojedynczych/niezrzeszonych graczy chcących zaznajomić się z elementami leśnej taktyki.

Szczegóły spotkania:

Start:
11.10.2020 godz 10.00 Parking na Mostach. Jeśli nawet w tym dniu będzie gra na mostach, my i tak pójdziemy sobie w inny rejon.
Przewidywane zakończenie: godz. 15-16.

-znaki niewerbalne+ćwiczenie sprawdzające ich rozumienie i przekazanie.
-przemarsz z ćwiczeniem szyków,bramek,obrony okrężnej
-reakcja na kontakty przód/tył/flanka
-praca w sekcjach i dwójkach/trójkach

Czyli typowo materiał z zakresu podstaw. Kto u nas na treningach z podstaw zielonej był, to wie, o co chodzi.

W razie wątpliwości proszę pytać.

Niezbędny ekwipunek na spotkanie:
-woda
-jedzenie
-chęci!
-sprawna replika z bateriami i kulkami
-okulary
-odpowiednie buty i ubiór
-jakiś plecak do przenoszenia ekwipunku
-telefon(na wszelki wypadek).

Trzeba się zapisywać, czy może wystarczy się pojawić?

Fajnie by było się zapisać abym znał liczbę zainteresowanych :slight_smile:

I informacyjnie dla tych, co nie byli: jak wyjdziemy z parkingu, to wrócimy dopiero na koniec treningu.
Czyli - wszystko, czego potrzebujecie, zabieracie ze sobą. Dlatego jest “jakiś plecak do przenoszenia ekwipunku”.
Jak jest uber pro taktyczny, to fajnie - ale do noszenia gratów zwykły np. szkolny też się sprawdzi.

No to ja chętny :smiley: Zapisuję się :slight_smile:

Super! :slight_smile:

W takim razie…

  1. Juzef

Wstępnie chętny. Na 90% będę.

Chetnych za wielu nie widzę. Czy szkolenie odbędzie się nawet dla jednego? Nie wiem czy już się nie bać :smiley: Zostanę przegoniony po całej puszczy :smiley:

Na szkoleniu będzie pewien skład ekipy t.Ch - chętni zewnętrzni są traktowani jak każdy z grupy.
My traktujemy to jako przypomnienie zasad i zachowań. Nie martw się - zabierz tylko jedzenie i picie oraz jakieś batoniki - jak Ci cukier spadnie oraz pozytywne nastawienie :wink:

Jestem chętny, ale nie jestem w stanie potwierdzić za wczasu swojej obecności :frowning: na 50% będę.

Jak napisał Bartek, trening się odbędzie niezależnie od ilości chętnych ludzi " z zewnątrz" :slight_smile:

Od nas będzie 6-7 osób.

Oczywiście trening odbędzie się również niezależnie od pogody - chyba że będzie ściana deszczu to wtedy warunkowo przełożymy spotkanie :slight_smile:

Na trening zabierzcie kulki i baterie z replikami. Na parking wracamy dopiero na koniec, ale to już Errhile wyżej napisał.

Spoko, pozytywne nastawienie nie spadnie. :smiley: Będę :smiley:

Trening w małym gronie ma swoje plusy: dostaniesz kogoś od nas jako partnera w parze, i będziesz miał na bieżąco uwagi i wskazówki :slight_smile:
Gdyby przyszło kilkunastu chętnych, to by sie tak nie dało.

No to masz teraz przekichane chłopie :smiling_imp:

Siema, jak jeszcze można się dopisać to dwie osoby.

Jadę z centrum, jak komuś potrzebna podwózka to piszcie do mnie.

Miło słyszeć :slight_smile: Fajnie będzie z opiekunem. Od razu w łeb walnie ;p

Do zobaczenia jutro :slight_smile:

Dzięki za przybycie!

Mam nadzieje, że się podobało :slight_smile:

Podobało się bardzo, dzięki za organizację i przekazaną wiedzę

Raz jeszcze dzięki wielkie organizatorom, było super. Wiem, że trochę może zamulałem, ale muszę nad kondycją popracować. Chętnie piszę się na kolejne w razie czego. Dużo czasu spędzone pożytecznie.
Niestety starcie z Kainem zakończyło się ranami na twarzy :smiley: ale uznaję to jako rany bitewne i będę miał o czym opowiadać wnukom :smiley:
I cieszę się że jednak jaja całe :stuck_out_tongue: