Trening otwarty - podstawy taktyki zielonej, 24 marca 2019

W imieniu grupy t.Ch chciałbym Was zaprosić na organizowany przez nas trening z taktyki zielonej. Zaproszenie kierujemy głównie do pojedynczych/niezrzeszonych graczy chcących zaznajomić się z elementami leśnej taktyki.
Oczywiście jeśli ktoś ze starych wyjadaczy ma ochotę przyjść i sobie odświeżyć - zapraszamy.

Szczegóły spotkania:

Start:
24.03.2019 godz 10.00 Parking na Mostach. Jeśli nawet w tym dniu będzie gra na mostach, my i tak pójdziemy sobie w inny rejon.
Przewidywane zakończenie: ok. godz. 16.

-znaki niewerbalne+ćwiczenie sprawdzające ich rozumienie i przekazanie.
-przemarsz z ćwiczeniem szyków,bramek,obrony okrężnej
-reakcja na kontakty przód/tył/flanka
-praca w sekcjach i dwójkach/trójkach

Czyli typowo materiał z zakresu podstaw. Kto u nas na treningach z podstaw zielonej był, ten wie, o co chodzi.

W razie wątpliwości proszę pytać.

Niezbędny ekwipunek na spotkanie:
-woda
-jedzenie
-chęci!
-sprawna replika z bateriami i kulkami
-okulary
-odpowiednie buty i ubiór
-jakiś plecak albo inny szpej do przenoszenia ekwipunku
-telefon(na wszelki wypadek).

Chętnych proszę o zgłaszanie się w temacie.
Jeśli macie pytania - dajcie znać.

No to ja się wstępnie zgłaszam-potwierdzę jeszcze w 100 procentach jak grafik dostanę.

Też się pisze wstępnie :slight_smile:

Dam znać w pierwszych dniach marca czy dam rade

Wstępnie wbijam. Dam cyne do 10 marca.

Wstepnie tez bede,dam znac tak jak kolega 10’tego :stuck_out_tongue:

Uwaga, przesuwamy imprezę o tydzień - trening odbędzie się 24 marca.

Dlaczego?
Bo nawarstwiły nam się przeróżne pozaairsoftowe tematy - jak to w życiu - i 17 marca spora część z nas nie dałaby rady. A 24-go będziemy :slight_smile:

Err ważne pytanie z mojej strony. Czy będzie ćwiczenie w którym podzielimy się na zespoły żeby do siebie postrzelać ? (przy czym ćwiczyć dowodzenie sekcją). Chciałbym mieć z kim lub na kim to ćwiczyć.

Nie planowałem tego - to trochę wyższy poziom, niż podstawy.
Ale będziemy ćwiczyć operowanie jako zespół w natarciu na punkt i w marszu, oraz reakcję na kontakt, więc rzecz jest do zrobienia. Raczej na sucho niż pod ogniem, bo mamy trasę do zrobienia i zwyczajnie nie zdążymy się tyle razy rozstawić do postrzelania.
Plus musiałbyś wziąć pod uwagę ponoszenie strat, w tym ewentualną utratę dowódcy sekcji i przejęcie dowodzenia.

Kluczowe będzie, żeby było wystarczająco wielu uczestników. Jesli beda to sami tylko ludzie z pewnym ogarnięciem tematu - możemy spróbować elementy tego wprowadzić. Jeśli przyjdą zupełnie zielone świeżynki, to wybacz, ale trening jest dedykowany podstawom podstaw właśnie, i nie mogę przechodzić na bardziej skomplikowane tematy, nim wszyscy nie opanują podstaw.

Dzięki za cyne. A co do 24 to ja będe jak do tego czasu sobie kulki załatwie haha. Czyli 80% jestem obecny. Jak nie bede miał to pójde ale bez po prostu.

Podziękował za informację o zmianie terminu-ja tam w każdym razie potwierdzam swoją obecność na treningu.

Err. Zgłaszam moją osobę na trenning. Oby pogoda nam dopisała.

Podbijam, spotykamy się za półtora tygodnia.

Dokładna data się przyda Err

24 marca 2019 r, godz. 10:00.
Raz aktualizowałem, i od tej pory nic się nie zmieniło :stuck_out_tongue:

aaa pojeHUHU mi się coś. Ale nie zmienia to faktu że będe na 100% ^ ^

Będę.

powinienem się zjawić

Dodam również pytanie. Czy będzie ktoś jechał przez Podjuszki i chciałby mnie podrzucić na miejsce? To nie tak że sie zgrzeje idąc na spotkanie.

Panowie, którzy wstępnie się deklarowali i mieli potwierdzić - coś wiadomo już?