23.04.2017 Trening z taktyki zielonej

Jesteś zainteresowany tym marnym treningiem?

  • Tak chętnie przybędę i wytrwam.
  • Tak będę ale nie do końca
  • Może będę
  • Mam lepsze nic do robienia
0 głosujących

Hej Wszystkim! :slight_smile:


Chciałbym zaprosić Wszystkich chętnych do udziału w organizowanym przez moją grupę treningu z taktyki zielonej.

Zakres treningu to znaki patrolowe,poruszanie się po lesie(szyki,obrona okrężna),reakcja na kontakt itd.

Miejsce: Puszcza Bukowa
Start: godz.10.00
Koniec: godz. 16.00
Zbiórka: parking na Mostach


Zapraszam wszystkich chętnych którzy chcieliby spróbować czegoś innego niż niedzielna strzelanka :slight_smile:

I taka uwaga po ostatnim wypadzie, bo dla niektórych okazało się to nie być oczywiste:

  • jak wyjdziemy z parkingu do 10, to do 16 do samochodów nie wrócimy. Więc koniecznie należy zabrać ze sobą zapas wody, a i coś na ząb się przyda. Tak, będzie kiedy przekąsić.

Możliwe że wpadnę:D

Mogę prosić kogoś o większej mocy sprawczej o dodanie ankiety z opcją będę lub nie będę?

Ja niestety nie mam takiej władzy… :confused: :wink:

Jakaś opłata lub rejestracja wymagana? Czy wystarczy przyjść i ew. zagłosować jak będzie ankieta?

Jak będzie ankieta, to będzie to przede wszystkim informacja dla nas, ile osób się planuje pojawić.
Nie, nie jest wymagane wniesienie opłaty, ani wcześniejsza rejestracja (choć - patrz wyżej, miło będzie wiedzieć, na ile osób się szykujemy).

Włóż wygodne buty, wrzuć w plecak wodę i kanapki na parę godzin łażenia po lesie, i pojaw się na zbiórce.
Wszystko :slight_smile:

Dzięki Mivak-jak zwykle w twoim stylu :wink:

Brakuje mi opcji: “Może będę, ale jak już będę to chętnie wytrwam”
A tak na serio planuję, ale może mi się na niedzielę z pracy wyjazd za granice trafić, szczegóły będę znał w piątek ;p

Życie, samo życie.
Trzymamy kciuki w takim razie :slight_smile:

Czy karabin też trzeba zabrać ze sobą ?
No i rozumiem ze mundur tez by wypadałó?
Nie byłem na żadnych treningach wiec nie wiem.

Ubierz sie jak na strzelanke. Repliki z baterią i kulkami. Radia tez sie przydadza. Ogolnie macie miec pelne niedzielne oprzyrzadowanie :wink:

Ale bez strzelania bo moja gieta kaput :stuck_out_tongue:

Strzelanie będzie na koncu w ramach sprawdzianu. Będziesz najwyżej udawal,ze strzelasz :stuck_out_tongue:

Mi pasuje : D

Jesli ktoś będzie na 100% i potrzebuje transportu niech da znać. Ogarnie się temat.

Mogę Ci dać znać w pt po pracy? nie powiem transport by się przydał :slight_smile:

Spoko :slight_smile:

Ja bym tylko prosił o transport z pętli :stuck_out_tongue:

To nie będzie nawalania jak kogoś spotkamy? Oczywiście nie mam na myśli cywilów.
Bierzemy RFki?

Nawalanie będzie jak Wam pozwolę :wink:

RFki?! Chyba dla obciążenia :smiley:

To jest trening na poziomie drużyny,a nie plutonu.