Nocne strzelanki

Jak niewłaściwy dział to proszę “zielonych” o przeniesienie do właściwego :wink:

Czy byłyby chętnie ekipy/osoby na 2-3h strzelanki nocne w tygodniu lub weekend?

Ramy czasowe mniej więcej 22:00 - 01:00

Rozgrywki będą mega proste nastawione na maksimum strzelania i minimum chodzenia ( flagi, 3 Linie itd).

Chodzi o to aby strzelać się w nocy, urozmaicic lokalne spotkania i poznać nocny airosft.

Spotkania byłyby z bezwzględnym limitem 350fps ( i właściwa wartością w julach której teraz nie pamiętam :wink: )

Proszę o wypowiedzi zainteresowanych. Posty typu pierdololo będa usuwane :slight_smile:

Ja, ja, ja, wybierz mnie !

1,14J :wink:

BARDZO DOBRY POMYSŁ.

Strzelanki w tygodniu nie będą mieć mega powodzenia, wszak wszyscy mamy pracę, szkołę etc. Ale już w okolicach weekendu sytuacja się zmienia, w zasadzie od piątku można działać.

Popieram pomysł limitu 350 fps w nocy, zwiększy bezpieczeństwo graczy i poprawi psychiczny komfort udziału w grze. Jak by nie spojrzeć, nocą ocena odległości do celu i sposobu prowadzenia ognia wygląda zupełnie inaczej niż za dnia - nawet gdy masz noktowizję na wyposażeniu.

Bardzo chętnie wziąłbym udział w takim wydarzeniu, gdyż…
2a262e9fee63f1e38bb2c6fd5ec6d416.jpg

Jestem jak najbardziej chętny :slight_smile:

Ja + Turboruchacz chętni o ile jeszcze macie ochotę

U somsiadów z Stargardu to działa więc, czemu nie? :slight_smile:
Tyle, ze nocne strzelania na samej flagi?? Przydałoby się więcej pomysłów… Ważne kiedyś miał bombę, ktoś z forum lub ligi koparki punktów, Radziu ma sporo elektroniki…
Oświetlenie samych urządzeń światłami chemicznymi nie jest kłopotliwe… tylko orgom musi się chcieć, no i sprzęt musiałby byc dostępny…

Redirecting... proszę

Nocna jebana w środku lasu? :smiley: a co na to dziki? xD