Nowa wersja forum - błędy

Dobry wieczór,

dzisiaj zaktualizowaliśmy skrypt forum do nowej wersji.

Ten temat służy do zgłaszania błędów występujących po migracji.

Część opcji przy tworzeniu ankiety jest po polsku, a część po angielsku. Nie to żebym nie rozumiał co tam jest napisane, ale jakoś tak feng shui mi to psuje :wink:

Z nagłowka zniknęły odnośniki do “nieprzeczytane posty” “nowe posty” :wink:

wróć… zmieniły miejsce bytowania :wink:

Są w prawym górnym rogu strony.

Chujowa rozdzielczość logo przy szerokich monitorach, nie da się go skalować razem z tekstem…

Nie działa opcja Oznacz jako przeczytane,wróć działa ale z dużym opuznieniem

Nie wiem czy to błąd ale w prywatnych wiadomościach pojawiły sie te które usunąłem (wysłane/otrzymane) nawet z roku 2016.Oczywiście ponownie je wywaliłem

Poprawione

Powinna być mniej “wujowa” :wink:

@KMK - długie link wysyłane wiadomościach są skracane przez jakiś mechanizm i tracą URI ;(

To kwestia jakości i formatu loga. “Silnik forum” bata z tego nie ukreci.


Można to poprawić jeżeli jakiś nadworny grafik zrobi nowe logo, w opcji idealnej wektorowe.



Boty przesyłają spam w wiadomościach prywatnych.

Chodziło mi o skalowanie nie jakość loga (która faktycznie potrzebowałaby powiewu świeżości). I zostało to poprawione. Pewno wina był ekran Wide. Ale przecież nie o logo tutaj chodzi. Jest jakie jest, byleby mi tekstu nie zmniejszało i nie robiło białych kolumn po bokach ekranu. :sunglasses:

W wersji mobilnej autor wątku oraz data jego założenia jest wyświetlana jako data i autor ostatniego posta. Problem ten nie występuje w normalnej wersji. Dodałem screenshoty w załącznikach.