Puszcza Bukowa - szkody na torze do freeride'u

Cześć,
na jednej z grup FB zgłosił się człowiek, który sygnalizuje, iż ktoś z replikami ASG wszedł w szkodę na torze do freeride’u którzy chłopaki mają legalnie na obrzeżach puszczy.
cytując:
“Posiadamy w puszczy trasę do freeride’u (kolarstwa grawitacyjnego). Pewnego dnia powstała konstrukcja która nie była naszym dziełem, lecz olałem to bo nie wpływało to na naszą trasę. Przyszedłem dziś na trasę i naruszone zostało jedno wybicie, a drugie skopane, wstawiona została ścianka z drewna a w resztach po wybiciu są kulki. Praca nad takimi trasami nie zajmuje 5minut tylko to jest robota na kilka miesięcy i odbudowa zajmie dużo czasu”

Miejsce w którym znajduje się ów tor:

Szkoda powstała w ciągu ostatnich 2 tygodni.

W elementach toru znajdować się maja kulki do ASG co sugeruje, że ktoś urządzał tam sobie siepankę. Dodatkowo jeden z najazdów zostaw zmodyfikowany tak, aby zrobić z niego zasłonę + wybudowane zostały kolejne zapory.

Nie jest to oficjalna miejscówką TS, ale warto zwrócić uwagę na osoby psujące nam “reputację”. Chłopaki napracowali się przy torze, wiec szkoda ich pracy.

tak samo dotyczy się to miejscówki Warszewo 2 tam tez jest legalnie zrobiony tor do jazdy rowerem ( ostatnio odnawiany i dość często użytkowany )

Przecież tam są dwie hopki i pseudo stolik na krzyż XD, chyba że chodzi im o trasę koło siwojeby na serpentynie… Zresztą pewnie jakieś gimbazjusze ;/