Usunięcie cenzury

Panowie i Panie,

Ten cały feature serduszkujący brzydkie wyrazy już naprawdę działa na nerwy. Jest na tyle badziewny, że łapie “Uruch-amiany” gdy nie ma myślnika, bo zawiera słowo “Ru-cha”.

A zakładając że blokuje też prawdziwe bluzgi, to też jest zbyteczny. Nie jest to przecież zwykłe forum, ale takie gdzie idealną sytuacją jest znanie wielu ludzi z którymi się pisze. Na strzelankach czasem się bluzgnie i nikt nie robi afer. Gdy tutaj ktoś bluzgnie też nie ma co toczyć piany, bo może jest to dobre słowo podkreślające kontekst. Jeżeli ktoś używa urwy zamiast przecinka, to można mu zwrócić zwyczajnie uwagę. Chociaż mi to nie przeszkadza bo po tym jak ktoś pisze można wyciągnąć parę wniosków, co jest przydatne gdy znamy osobnika na żywo.

Dlatego wnoszę w niosek o zniesienie tej cenzury i powrót do ostrzeżeń ludzi którzy przeginają.

Dobrze gada, kurva! :wink:

Polać mu!

Podpisuję się pod tym, co napisał Kaktus wszystkimi pięcioma kończynami. Było zabawnie, teraz won z tymi serduszkami, to jakaś dziecinada.

Za

Może poprostu wystarczy poprawić REGEXP’y?

Kaktus, masz mój głos. A pisać “zyebany”, “kurva” i inne “choooye” kto bedzie chciał i tak będzie pisał. Kwestia kultury osobistej.

Witam

Jestem za, ponieważ jestem Wulgaryzatorem :laughing:

Pozdrawiam

Przy całej mojej dbałości o czystość języka i niechęci do nadużywania wulgaryzmów - podpisuję się pod wnioskiem Kaktusa.

Temat trafił na stół administracji. Na razie dyskutujemy ale zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Na teraz, słowo “rucha” zostało wykasowane z słownika cenzury więc wszystkie słowa zawierające to słowo nie będą cenzurowane.

Decyzją administracji postanowiliśmy zdjąć cenzurę.

Prosimy tylko aby nie przesadzać w swoich wypowiedziach z wulgaryzmami. Osoby które będą przesadzać i nadużywać będą karane warnami przypisanymi do konta. Odpowiednia ilość od 3 do 5 (akurat nie pamiętam ile jest ustawione) powoduje iż automatycznie włącza się blokada pisania na forum. Także prosimy mieć to na uwadze :slight_smile:

Swoją prośbę motywujemy tym iż forum jest też naszą wizytówką, ok, jesteśmy dorosłymi ludźmi ale bez przesady z tą wolnością, Chcielibyśmy abyście wypowiadali się z kulturą.

Dziękujemy.