Nowy Limit fps

Błędy, nowości, problemy
Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

Re: Nowy Limit fps

Post autor: Errhile » 15 listopada 2018, 12:55

No, to nowy przychodzący na strzelankę dowie się na dzień dobry, że nie zagra w ogóle, bo jego replika przekracza limit mocowy: z replik karabinów poniżej 450zł na Krakmanie znalazłem tylko stareńkiego JG608, który nie miał więcej niż 350fps...

Awatar użytkownika
Groszq
Kontakt:

Post autor: Groszq » 15 listopada 2018, 19:03

Niestety ze względu na fakt, że większość obecnie sprzedawanych replik na polskim, ja i zagranicznym rynku przekracza 350fps jestem przeciwny tego typu ograniczeniom. Oczywiście jest to moim malutkim marzeniem, żeby każdy z nas miał niską prędkość wylotową kulki, ale na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe.

Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby poczekać na zakończenie okresu adaptacyjnego nowych limitów ustalonych przez administrację. Dopiero wtedy można pomyśleć o zmianie. Nic na raz i na siłę.

@Montes - prędkość wylotowa nie ma nic wspólnego z celnością i zasięgiem.

Ansuni15
Kontakt:

Post autor: Ansuni15 » 16 listopada 2018, 10:49

Ja jestem na nie jeśli chodzi o takie ogarniczenia :)
Kompleksowe działanie i długofalowe rezultaty w walce ze zmarszczkami? Pomoże Ci w tym Richevon https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/

Awatar użytkownika
xRudy
Kontakt:

Post autor: xRudy » 03 lutego 2019, 12:44

Groszq pisze: @Montes - prędkość wylotowa nie ma nic wspólnego z celnością i zasięgiem.
Błąd. Ma wspólnego z zasięgiem nie ma nic znaczącego wspólnego z celnością. Oczywiście wzrost prędkości nie przekłada się proporcjonalnie do odległości na jaką poleci kulka i zwiększenie z 350 do 450 fps nie da dodatkowo 30m zasięgu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”