Powrót po długim czasie - co kupić?

Cześć. Swoją przygodę z ASG zacząłem w 2015 mając 15 lat jednak ze względu na różne przyczyny musiałem odstawić bieganie po lesie. Teraz chciałbym wrócić i potrzebuje pomocy z zakupem sprzętu. Jeśli ktoś chciałbym pomóc prosiłbym o kontakt na forum, podam swojego Facebooka czy numer telefonu żeby było łatwiej się kontaktować ale oczywiście chętnie skorzystam z pomocy też tutaj

Kilka ważnych informacji :
Budżet - Nie planowałem dokładnie co do złotówki ale okolice 2-3 tys. zł. Chce kupić raz ale porządny sprzęt na lata
Mundur, buty i ochronę oczu posiadam. Mocno skłaniał bym się w mocowaniu wszelkiego rodzaju magazynków i szpeju na pasie zamiast kupować pełną kamizelkę.
Jeśli to możliwe chciałbym aby w budżecie zmieściła się replika główna jak i boczniak na GG.

Zastanawiałem się nad replikami Specna Arms Edge ale wolałbym zapytać posiadaczy takich replik czy to dobry wybór. Jeśli chodzi o boczniaki to niestety nigdzie nie widzę już glocków WE :frowning:. najchętniej szukałbym systemu glock lub M1911

Dzięki bardzo z góry za pomoc. Wszystkie inne rady odnośnie Airsoftu również chętnie przeczytam

Tak przy okazji to gaziaki w systemie Colta 1911 i podobnych ssą pałę, chyba ze TM Hi.Capa. Zostań przy glocku