Midcapy nie pasują do repliki

Siemka,
kupiłem ostatnio po raz pierwszy midcapy od specny i nie wiem czemu ale zdają się nie pasować mi do repliki (a ta też jest specna). Nie wiem czy zwracać czy tak ma być.

Hej,
które magi kupiłeś, do jakiej specny i co oznacza “nie pasują” (nie wchodzą, nie zatrzaskują się, nie podają?) :slight_smile:

Kupiłem zestaw 5 STANAGów od specny, nie pasują do Specny SA-C03 i nie zatrzaskują się.

Właściwie to teraz zauważyłem że czasami jak dobrze docisnę pod odpowiednim kątem to wchodzą

Stangów specna robi z 5 modeli … :wink:

sprawdz czy masz dobrze umieszczoną komorę - z niej wystaje “feedtuba” która kulki pobierane są z maga. jeśli komora jeździ i nie trafia tubą na wylot z maga to moze zapierać magazynek.
Dodatkowo jeśli masz kable na przód to sprawdź czy nie wyszły “pod” komore i nie blokują maga :wink:

Przedstawił byś się, kolego…

komora trochę jeździ ale nie na tyle żeby nie wchodzić do magów.

trochę powciskałem i zaczynają powoli pasować niektóre

Czemu nie

Wciskanie na siłę nie jest rozwiązanie … rozwiąż problem, a nie obchodź go dociskaniem :stuck_out_tongue:

Rozumiem

Może właśnie nie wchodzi feedtuba do magazynka i przez to się nie wciska. Na to wygląda, patrząc że wchodzą jak docisnę i im więcej razy włożę tym łatwiej jest to zrobić.

Rozumiem

Może właśnie nie wchodzi feedtuba do magazynka i przez to się nie wciska. Na to wygląda, patrząc że wchodzą jak docisnę i im więcej razy włożę tym łatwiej jest to zrobić.

Kolego, jest tu taka zasada, że udzielając się w środowisku chciałoby się wiedzieć z kim piszemy/rozmawiamy. Jesteś od zeszłego roku zalogowany na forum, więc te kilka zdań o sobie i dodane zdjęcie w odpowiednim dziale chyba nie jest powyżej Twoich możliwości.