Pierwsza Strzelanka

Siemka, od dłuższego czasu chciałem isć na pierwszą strzelankę. Tu pojawia się moje pytanie: Czy po ukończeniu 15 lat (Marzec) mógłbym się gdzieś wcisnąć?

Przy okazji dodam, tak, miałem już styczność z asg. Chodzi mi tu o strzelanki dostępne publicznie (za wpłatą itd). Dzięki za wysłuchanie

Regulamin, który warto przeczytać…

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje > ograniczenie wiekowe od lat 15> . Do rozgrywki dopuszczani są gracze, którzy > ukończyli 15 rok życia posiadający zgodę od rodziców> .(Wzór podany w temacie strzelanki) lub autoryzowana legitymacje niepełnoletniego gracza.

Ad.1) Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania zgody od rodzica na każdym spotkaniu. Na owej zgodzie powinna znajdować się data aktualnego spotkania.

Ad.2) Zgody będą zbierane na każdym spotkaniu, przez wcześniej wyznaczoną do tego osobę, która zobowiązana jest do przechowywania owych pozwoleń do następnego spotkania.

Ad.3) O pokazanie zgody może poprosić każdy gracz (nie tylko admin forum, lecz tylko na prośbę administracji).

Dzięki wielkie