SA-B03 Problem z wymianą sprężyny

Mam problem z wymianą sprężyny. Na stronie Gunfire napisali że to szybka wymiana sprężyny w kilka sekund a ja już drugi dzień się męczę.

Replika: SPECNA ARMS SA-B03
To co zdołałem zrobić: SPECNA ARMS SA-B03 wymiana sprężyny – Google Drive

Obok dzwigni selektora masz jeszcze Pin do wybicia i musisz zdjąć dźwignie boltcatch. Później wyjdzie cały GB i będziesz mógł wymienić sprężynę.
Jeśli będziesz miał problem to napisz :wink:

Btw. Specna ma dwa systemy szybkiej wymiany Enter&Convert i SAEC (nigdy nie pamiętam który jest który):

  1. System “szybszej wymiany” (który masz) gdzie i tak musisz wyciągnąć cały szkielet żeby dostać się do sprężyny. Bardzo pomocne w przypadku wciskania mocnych sprężyn.
  2. System “prawdziwej” szybkiej wymiany gdzie sprężynę wymieniasz po zdjęciu samej prowadnicy kolby. W tym przypadku cała zabawa zajmuje ok 3min.

@Konik - sprawdź PW

@Gawron - E&C to właśnie ten który ma Konik czyli wyciągamy GB a SEAC to ten fajniejszy gdzie tylko prowadnice odkręcasz :slight_smile:

Szkoda że nie mam tak jak w twojej

Kojarzy ktoś skąd jest ta sprężynka? Wypadła przy wyjmowaniu gearboxa

To nie od klapki łuski? Poszukaj w google nazwy modelu+explode chart albo parts list czy coś xd

Ok, już ogarniam. Teraz tylko złożyć :slight_smile:

Składaj składaj, może dostaniesz swoim własnym pistoletem :smiley:

@Redmonk już nie moim :smiley: kiedyś już sobie z ciekawości nim strzeliłem w stopę. Nie za fajne uczucie :smiley:

No, już nie Twoim :stuck_out_tongue: będziesz jutro?

Oczywiście że będę :smiley: