Zestaw na start

Witajcie,
chciałbym się zapytać, bo wiem, że się na tym znacie, czy taki ekwipunek jest niezły na start z ASG:

Beretta M9 (GG105) SRC - Promocja - Pistolety gazowe - Repliki profesjonalne - Sklep TanieMilitaria.pl - ASG /airsoft - Warszawa — Lans -100
Magazynek Hi-Cap (300 kulek) M4 - D/BOYS - Hi-cap - Magazynki - Części i akcesoria - Sklep TanieMilitaria.pl - ASG /airsoft - Warszawa
https://www.militaria.pl/crosman/kolimator_crosman_(0290rd)_p2576.xml?cat=1418 — Na lepszy nie ma hajsu :C

Wiem, że niektóre rzeczy nie są najlepsze, ale muszę liczyć się z innymi wydatkami, więc nie chcę płacić powyżej tysiąca. A jeszcze przecież kulki, green gaz i modernizacja M4.

Nie byłem nigdy na żadnej strzelance ale zamierzam (znowu) przyjść na ową w niedziele o ile będzie na wiskordzie


Wracając do tematu tego zestawu to sam zamierzam zakupić SA-B01 lecz z granatnikiem, barreta wydaje sie że starczy na max 5 strzelanek, hi-cap 300 kulek masz w zestawie z m4, osobiście bym nie dokupował go ale kto jak co woli :slight_smile: a teraz mam pytanie, czy kolimator naprawde jest ci potrzebny? :slight_smile:

Kolimator zawsze się przyda, bo Specna Arms nie słynie z wybitnych celowników mechanicznych. Magazynek jest głównie po to, że jak jeden mi się zgubi, zniszczy, zatnie ,czy coś, to nie muszę odpuszczać kilku strzelanek, bo nie będę miał magazynka. Co do Beretty to mój kuzyn miał ją przez ok. 3 lata i zdążyła mu upaść wiele, wiele razy, a jednak widać na niej tylko lekkie zadrapania, więc jestem do niej przekonany. Może z opisu jest totalnym gównem, ale jednak chyba praktyka się liczy bardziej, nie?

Jeżeli chodzi o magazynek, lepiej weź midcapa, chociażby po to żeby nie grzechotać; jeśli wolisz hicapy, bo są pojemne, po prostu kup nowego jak ten Ci się zniszczy czy zgubi - a to nie dzieję się zbyt często, więc o to się nie martw :wink:
Specna jak najbardziej tak;
piszesz o praktyce (odnośnie beretty) ale zadaj sobie pytanie czy będziesz jej tak naprawdę używał, specna na słabszej sprężynie jest idealna do cqb (bo aeg) a do lasu replika broni bocznej przy 420fps wg mnie nie jest potrzebna - więc ta beretta to niepotrzebny wydatek, zamiast tego zainwestowałbym w lepszy celownik, np. jakiś eotech, aimpoint czy acog

A po czym to wnioskujesz jeśli można się spytać?

Mid-capa żadnego nie znalazłem, więc jak znasz jaką firmę i sklep to podaj link.
Co do pobocznej, to chyba masz rację… Nie koniecznie będę jej używał, a jak już będę kupował poboczną to jakąś porządniejszą. Lepiej walnąć se jakąś lepszą optykę.
Mówisz tak o wymianie sprężyny, jednak ja za kij nie wiem jak rozkręcić tą Specne tak żeby potem ją poskładać do kupy. Jakbyś zrobił poradnik na Ju Tjubie to fajnie by było.
Dzięki! :slight_smile:

Po opiniach w necie, i Specnie kolegi. Aha i przepraszam Specna Arms, powinenem napisać “najwybitniejszych”, a nie “wybitnych”. Sorki.


Już jest coś takiego :smiley: Wygląda na skomplikowane, ale nie jest - możesz zawsze poprosić o pomoc jak nie będziesz wiedział o co chodzi :slight_smile:

Boczną*, nie ‘poboczną’ :smiley:

Midcapy: M4/M16