Kilka pytań od 'nowego'

Witam. Jestem z Pyrzyc , dawniej trochę paintball , zloty militarne , wiatrówki a teraz ASG - kompletuje sprzęt do ASG i w związku z tym mam parę pytań.
Nie dołączyłem jeszcze do żadnej grupy ale mam taki zamiar jeśli ktoś przygarnie .
Sprzęt jak to sprzęt jednym pasuje drugim nie , nie będę o niego pytał , zamówiłem M4 specny i jeszcze się zastanawiam co do krótkiej , ale w Szczecinie można coś kupić - tylko co ? green gas czy CO2 , a może elektryk ?
Co do odzieży wierzchniej mam ripstopa , ale zastanawiam się również nad czymś jeszcze woodland ? czy bardziej pustynia tan?
Kamizelka , ładownice i kabura coś taniego czy kupować sprzęt górna półka.
Co do samych rozgrywek. Jak dołączyć do organizowanych przez Was akcji, czy muszę należeć do którejś z grup , czy wystarczy wpis na forum ze zgłoszeniem chęci uczestnictwa, jeśli tak czy ktoś przygarnie kropka do strony walczącej itp itd.

Co do krótkiej, to firma WE robi bardzo dobre glocki, które chyba każdy ich użytkownik może je pochwalić.
Pustynne łachy nie sprawdzają się zbytnio na naszych terenach. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, weź multicam, trochę tego, trochę tego.
Co do kamizelek, ładownic i innych tego typu rzeczy to temat rzeka, ale wiadomo, że lepiej wziąć coś z wyższej półki niż tanie chińskie produkty, aczkolwiek one też się sprawdzą w boju.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszych strzelanek, po prostu na nią przyjdź (miejsce wybierane co tydzień w ankiecie przez użytkowników forum), nie musisz należeć do żadnej grupy, wiele osób pozostaje niezrzeszonych.

Jeżeli chcesz dołączyć do jakiejś grupy przyjdź na strzelanie przyjrzyj się jak działają i wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie :slight_smile: każda grupa działa trochę inaczej :slight_smile: potem pogadaj z dowódcą jednej z nich a reszta już z górki :slight_smile:

No w sumie tak. Poczekam do przyszłego tygodnia kiedy to już przyjdzie mój sprzęt , pomaluje go i na pewno pokaże się w przyszły weekend , ta niedziela odpada sprawy rodzinne .

jeżeli chodzi o kamizelki to co mozna z firm by było polecić? Chodzi mi coś o jakieś XS dla skrzata… Gdzie można by było znaleźć coś takiego w Szczecinie? Wolałabym raczej przymierzyć. Co do samego sprzęty typu broń to te WE można gdzieś znaleźć też w Szcz.?

Ależ wykopki w starych tematach urządzasz…

W Szczecinie? Podejdź do Shootguna na Krzywoustego. Najprościej będzie.

Nie wiem, jakiej kamizelki szukasz, i jaki konkretnie rozmiar ma wchodzić w grę. Ale skoro dopiero zaczynasz temat, to spokojnie - nabierz trochę doświadczenia w temacie, a dopiero potem obkupisz się w szpej.

Posłuchaj Err-a bo za kilka miesięcy wyrzucisz polowe rzeczy do kosza. Tu nie kupuje się rzeczy, bo fajnie wyglądają liczy się funkcjonalność i wygoda.