22.05.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra
  • Klucz
  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Tartak
  • Jadę na Jęczydół PaintBall Arena - wydarzenie organizowane przez FB: ASG Stargardzkie Środowisko Airsoftowe
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 20.05.2022 r. g 22.00
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 22.05.2020 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulamny:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Wszystko fajnie ale u nich na FB w grupie tylko jest napisane, że jadą na Jęczydół i że zapraszają, a gdzie można znaleźć jakieś dokładniejsze info?

@Silver nie licz na info w pigule jak na TS :stuck_out_tongue:

W kwestii limitów:
blisko 350
szturm 450
km 500
dmr 550
snajpy 600

W ich mechanice obecny jest element leczenia na bazie stazy lub opatrunków.

Garść informacji odnośnie areny w jęczydole:

  • Miejsce : Redirecting...
  • Limity : tak jak pisał Gawron wyżej identyczne jak szczecińskie
  • Godzina zbiórki : 10:00
  • Wstęp - bezpłatny
  • Warto zabrać ze sobą stazę, lub opatrunek tzw. “radziowy” z ONMa
  • Co będzie grane : tego nigdy nikt nie wie ale spodziewać się można maszyny gry o maszynę liczącą lub flagi

Dla zainteresowanych wyjazdami na stargard wkleję link do ich grupy na FB, tam też można znaleźć informacje o tym gdzie i kiedy się strzelają

Czym jest “opatrunek tzw. “radziowy” z ONMa”?

Biały rzep szerokości >4.5cm

będę!

Wezmę z sobą kilka więcej opatrunków uzbieranych po ONM. Przydadzą się na pewno.

Jest pytanie od Kermita czy będzie miał ktos z okolic Turzyna lub placu Kościuszki miejsce bybzgarnac tego Gałgana na jęczydół?

A co jak się takich opatrunków nie ma? Znaczy mam zwykłe bandaże ale zarówno stazy jaki i białych rzepów nie posiadam.

Będzie ktoś mógł podziwieźć z muzeum techniki mogę gdzieś podejść

Org na stronie wydazenia napisal ze biala opaska moze tez służyć za opatrunek.
Mam tez jakies 15 zbednych bialych rzepow wie jakby co podejdzcie to dam wam jak potrzebujecie.

Z powodu frekwencji zgłaszam nieobecność na dzisiejszym TSZ - kierunek Stargard.

Mnie nie będzie nie mam jak dojechać

ktoś już jest na miejscu bo nie wiemy gdzie jechać!