17.04.2022

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra
  • Krzekowo
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 15.04.2022 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej

Oznaczenia stron na OBA RAMIONA.
Są obowiązkowe dla każdego gracza
Brak oznaczeń może skutkować niedopuszczeniem do gry.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

A nie sądzicie że szansa na większą frekwencje będzie w poniedziałek?

Jak będzie ktoś miał na następną strzelankę pożyczyć jakiś karabin czy pistolet to będę wdzięczny jak coś to jak do piątku ktoś napisze to mogę się zaopatrzyć w jakieś kulki czy gas

W Poniedzialek to chyba z pistoletami na wodę :joy::joy:

Kto jest za tym żeby w następną niedzielę zamiast asg brać pistolety na wodę i zrobić z nimi CQB

A gdzie te CQB? Ja także jestem za poniedziałkiem.

Dobra jest chyba CQB jak nie to sorry nie było mnie tam jeszcze nigdy

@nwm_4 szczecińskie środowisko jest dość życzliwe jeśli chodzi o użyczenie sprzętu początkującym, ale zaczynasz zbliżasz się do pewnej granicy przyzwoitości. Sprawdziłem Twoje posty na forum i jak tak dalej pójdzie zmienimy Ci nick na forum na “ma ktoś pożyczyć X” :wink:

Czas zaopatrzyć się we własne zabawki lub ogarnąć te które już kupiłeś (tutaj forumowicze proponowali Ci pomoc).

Wiem że czasem pisze ale nie często jak na razie to nawet jednej repliki nie pożyczyłem dla siebie tak naprawdę raz tylko dla siebie zapytałem o snajperke a i tak nikt nie dał a reszta to dla mojego kolegi który można powiedzieć że się wstydzi pytać a teraz mam ten problem że nie mam żadnej repliki bo wszystkie są na gwarancji mam dosyć dużego pecha jeżeli chodzi o militaria

@Gawron89

Potwierdzam, kolega @nwm_4 ma chyba po prostu pecha.

Tydzień temu pożyczyłem mu moje g36 i mu też sie popsuło :smiley: (Nie z jego winy)

No ja nawet go nie używałem

Jak się organizatorzy się zgodzą na pomysł żeby zamiast repliki brać pistolety na wode to nie potrzebuje repliki

I jak? Zmieniamy na poniedziałek? Bo na niedzielę wątpię aby znalazła się grupa chętnych

Żeby nie te święto to ja bym się zjawił ale niestety rodzinka przede wszystkim na pierwszym miejscu.

Żony samochodu i repliki się nie porzycza bo puźniej się psuje ;D

Osoby ktore glosowaly ze chcialby w niedizele sie postrzelac - pytanie czy termin w poniedzialek nie bylby odpowiedniejszy ?
I jak reszta ?

Ja mogę w poniedziałek. Niedziela odpada patrz: rodzina :wink:

Jak Dla mnie niedziela w poniedziałek nie mogę

Może zrobimy dodatkowa ankietę na poniedziałek?

Albo zmienić godzinę na np.14:00 ? bo o tej porannej większość ma śniadanie wielkanocne.